Katalog produktu
Filtr

Cena

Akční kamery

Akční kamera je malý a lehký digitální fotoaparát, který je ideální pro záznam videa a pořizování fotografií rychle se pohybujících scén. Je ideální pro fotografování extrémních sportů, podvodního světa, parašutistických akcí a motocyklových a automobilových závodů. Kompaktní fotoaparát můžete připevnit na téměř jakýkoli povrch. Akční kamery umožňují nahrávat videa v různých režimech a pořizovat série fotografií. Pokročilé modely mají bezdrátový přenos dat prostřednictvím Wi-Fi a poskytují kvalitu obrazu s rozlišením 4K. Tato část obsahuje také palubní kamery.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Najděte si svou oblíbenou akční kameru v našem internetovém obchodě

Internetový obchod Zoom’n’Joy nabízí výběr nejlepších akčních kamer. Tyto kompaktní přístroje umožňují pořizovat snímky a nahrávat videa v pohybu. Mnoho nadšenců surfování, snowboardingu nebo bungee jumpingu si kupuje akční kameru, která se stane jejich neocenitelným pomocníkem. Poskytne vám možnost si prohlížet a sledovat záznamy doma a znovu si tak prožít vzrušující okamžiky a sdílet je se svými přáteli a rodinou. Je to také skvělý přístroj, který si můžete vzít s sebou na cestu, ať vyrazíte kamkoliv.

Hlavní výhodou akční kamery je kompaktní a lehký design. Nebude vás zatěžovat a uchová všechny důležité momenty. Většina akčních kamer má vodotěsné tělo, které chrání přístroj před deštěm nebo sněhem. Při vodních sportech můžete také použít vodotěsnou akční kameru. Navíc některé modely mohou pracovat i pod vodou až do hloubky 30 metrů. Akční kamery mají různé zorné úhly: 140°, 360° nebo dokonce 720°. Pokud používáte kameru se širokým zorným polem, získáte dechberoucí obrázky a videa, protože vidíte mnohem více a vytvoříte efekt přítomnosti. Kamery s možností Wi-Fi připojení nabízejí možnost rychlého přenosu obrázků a videa do počítače nebo smartphonu.

V širokém cenovém rozpětí si můžete vybrat vhodný model podle svých osobních preferencí. Ceny akčních kamer jsou závislé hlavně na jejich specifikacích. Vyspělé akční kamery, které mají nejširší zorný úhel, maximální kvalitu obrazu a režim živého přenosu, jsou o něco dražší. Zatímco modely se standardní sadou funkcí můžete zakoupit za přijatelnější ceny. V této části naleznete také palubní kamery.

Internetový obchod Zoom’n’Joy nabízí bohatý výběr vysoce kvalitních optických přístrojů a zařízení. Na našem webu naleznete hvězdářské dalekohledy, mikroskopy, binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy a příslušenství od světově známých výrobců optických přístrojů a zařízení: Levenhuk, Bresser, Meade a jiných. Praktická nabídka v každé kategorii výrobků vám pomůže najít přesně ten výrobek, který máte na mysli.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com