Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Astroplanetária Levenhuk M BASE

Fotoaparáty k mikroskopům Levenhuk M BASE jsou ideální volbou, pokud právě přemýšlíte o tom, jak začít s mikrofotografií. Tato řada obsahuje modely se snímači od 0,3 do 5 megapixelů, které umožňují pořizovat snímky a nahrávat videa vašeho výzkumu. Součástí balení je i speciální software pro práci s fotoaparátem a ke zpracování pořízených snímků. Fotoaparáty jsou kompatibilní s biologickými mikroskopy a stereomikroskopy.

Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Astronomické planetárium je tisíc souhvězdí nad vaší hlavou!

Noční obloha přitahuje lidi již po staletí. Inspirovala vynálezce k vytvoření osobního domácího planetária. Toto zařízení funguje na principu projektoru. Stačí jej namířit na světlý monotónní povrch, jako je stěna nebo strop. Vestavěné ovladače umožňují točivý pohyb, čímž se napodobuje rotace zeměkoule. Program může dokonce imitovat i padající hvězdy. Domácí planetárium můžete zakoupit jako dárek pro svého syna nebo dceru. Dítě bude moci pozorovat hvězdy, i když je obloha zatažená. Astronomické planetárium bude zajímavé nejen pro dítě, ale také pro celou rodinu. Existují také digitální verze domácích planetárií. Pomocí programu nainstalovaného v digitálních planetáriích můžete cestovat vesmírem a dozvědět se mnoho o planetách a hvězdách.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com