Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Astroplanetária Levenhuk T PLUS

Fotoaparáty Levenhuk T PLUS pro teleskopy jsou skvělou příležitostí, jak vstoupit do světa astrofotografie. Jsou kompatibilní s moderními refraktory, reflektory a katadioptrickými dalekohledy. Pomocí digitálních fotoaparátů Levenhuk T PLUS můžete fotografovat hvězdnou oblohu nebo pořizovat vzrušující videa vesmíru. V této řadě jsou zastoupeny modely o rozlišení od 1,3 do 8 megapixelů. Sada obsahuje speciální software pro zpracování obrazu a redukci na okulárový výtah teleskopu.

Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Astronomické planetárium je tisíc souhvězdí nad vaší hlavou!

Noční obloha přitahuje lidi již po staletí. Inspirovala vynálezce k vytvoření osobního domácího planetária. Toto zařízení funguje na principu projektoru. Stačí jej namířit na světlý monotónní povrch, jako je stěna nebo strop. Vestavěné ovladače umožňují točivý pohyb, čímž se napodobuje rotace zeměkoule. Program může dokonce imitovat i padající hvězdy. Domácí planetárium můžete zakoupit jako dárek pro svého syna nebo dceru. Dítě bude moci pozorovat hvězdy, i když je obloha zatažená. Astronomické planetárium bude zajímavé nejen pro dítě, ale také pro celou rodinu. Existují také digitální verze domácích planetárií. Pomocí programu nainstalovaného v digitálních planetáriích můžete cestovat vesmírem a dozvědět se mnoho o planetách a hvězdách.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com