Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Binokulární dalekohledy Levenhuk Broadway

Nedokážete-li si představit život bez divadla nebo opery, nebo jen chcete do detailu spatřit emoce sdělované umělcem, určitě si pořiďte jeden z modelů Levenhuk Broadway. Jsou kompaktní, lehké a luxusní – a nejsou jen praktickým nástrojem, ale i stylovým doplňkem. Můžete si vybrat z různých klasických barevných kombinací: černá a stříbrná barva, zlatý odstín v kombinaci s bílou, masivní stříbrné provedení a řada dalších variant. Tato produktová řada je široká: od klasických lorňonů až po divadelní kukátka s LED svítilnou a řetízkem.

Řada
Špičkové binokulární dalekohledy
Divadelní kukátka
Hvězdářské binokulární dalekohledy
Námořní binokulární dalekohledy
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Divadelní triedry Levenhuk – vychutnejte si výkon s kombinaci se stylem

Divadelní kukátka Levenhuk Broadway v sobě kombinují klasický styl a rysy s moderními technologiemi. Jsou vynikající volbou, pokud hledáte vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Divadelní kukátka Levenhuk jsou tak kompaktní, že se vejdou i do nejmenší kabelky. Tyto elegantní stylové triedry se stanou skvělým doplňkem k vašim večerním šatům. V nabídce divadelních kukátek Levenhuk Broadway najdete modely s praktickými řetízkovými popruhy i klasické lorňony s teleskopickými rukojeťmi. Všechny modely jsou vybaveny LED osvětlením. LED svítidla vydávají měkké, nedráždivé světlo a spotřebují méně energie než standardní žárovky. Tato funkce je nepostradatelná, když budete muset ve tmě hledat své místo nebo si budete chtít přečíst program. Každý divadelní triedr Levenhuk Broadway má kvalitní optiku, která vytváří ostrý a jasný obraz.

Bohatý výběr z různých vzorů a barevných variant vám umožní vybrat si nejlepší divadelní triedr, který se hodí k vaší osobnosti a stylu. Užijte si výkon se značkou Levenhuk!

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com