Katalog produktu
Filtr

Cena

Bresser National Geographic

Optické a elektronické přístroje v této řadě jsou navrženy podle společného projektu vědeckých a vzdělávacích organizací National Geographic a německého výrobce optických přístrojů Bresser. Společnost Bresser byla vybrána pro spolupráci z důvodu vysoké kvality svých výrobků, povědomí o značce a popularity na trhu optických výrobků. Tato produktová řada zahrnuje nejen optické přístroje, jako jsou hvězdářské dalekohledy a binokulární dalekohledy, ale také meteostanice, rádiová zařízení, baterie, lupy a mnoho dalšího.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:
VÍCE

Řada Bresser National Geographic

Optické a elektronické přístroje a zařízení řady Bresser National Geographic jsou navrženy ve spolupráci s vědeckou a vzdělávací organizací National Geographic a společností Bresser, německým výrobcem optických přístrojů a zařízení. Tato produktová řada zahrnuje nejen optické přístroje, jako jsou hvězdářské dalekohledy a binokulární dalekohledy, ale také různá další zařízení, včetně meteostanic, rádiových zařízení, nabíjecích zařízení, lup atd.

Výsledkem kolektivní spolupráce vývojových center společností Bresser a National Geographic je řada moderních přístrojů a zařízení pro objevování světa kolem nás. Mikroskopy Bresser National Geographic vám umožní objevovat nádherný mikrosvět. Tato produktová řada zahrnuje mikroskopy určené speciálně pro děti a mikroskopy pro studium a jako koníček. Každá z produktových řad zahrnuje také digitální a biologické modely. Sníte o pozorování planet sluneční soustavy, hvězd a mlhovin? Vychutnejte si nádherný pohled na noční oblohu pomocí vysoce kvalitních hvězdářských dalekohledů Bresser National Geographic. Nezapomeňte se také podívat do části „Hvězdářské dalekohledy“ a vybrat si vhodný model.

Vezměte si s sebou na výlet nebo prohlídku města, pro pobřežní nebo terénní pozorování binokulární dalekohled Bresser National Geographic. Funguje skvěle za každého počasí a poskytuje ostrý a jasný obraz. Vyberte si svůj oblíbený model v bohatém sortimentu binokulárních dalekohledů. Monokulární dalekohledy National Geographic umožňují pozorování v kteroukoliv denní dobu ve dne i v noci. Tyto kompaktní a lehké optické přístroje jsou nejvhodnější pro pozorování krajinných prvků nebo městské architektury.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com