Katalog produktu
Filtr

Cena

Fotografické stativy a monopody

Stativ je nezbytnou pomůckou pro pohodlné pozorování. Na stativ namontujte pozorovací dalekohled a budete mít tak volné ruce a pozorovaný obraz bude stabilní. Stativ odstraňuje vibrace a zvyšuje ostrost obrazu. Zde naleznete specializované a standardní fotografické stativy.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Vyhledejte si perfektní stativ pro hvězdářský dalekohled nebo binokulární dalekohled v internetovém obchodě Zoom’n’Joy

Proč potřebujete stativ pro tubus hvězdářského dalekohledu nebo pozorovacího dalekohledu? Toto nenahraditelné příslušenství udržuje vaši optiku v bezpečné a stabilní poloze a umožňuje tak během pozorování zachycovat ostré a jasné obrazy. Stativ se hodí také tehdy, pokud jsou binokulární dalekohledy příliš těžké na to, abychom je drželi v rukou, nebo pokud poskytují vysoké zvětšení. A co víc, stativ vám pomůže se vyhnout chvění rukou a vibracím. V našem internetovém obchodě si můžete koupit stativ od známých výrobců optiky: Levenhuk, Bresser a Meade.

Nabízíme stolní a podlahové stojanové stativy plné velikosti. Stolní stativy jsou kompaktní a lze je namontovat na stůl, parapet nebo dokonce na konferenční stolek. Běžné stolní stativy jsou určeny pro lehké binokulární dalekohledy, monokulární dalekohledy nebo fotoaparáty. Tento stativ nezabírá mnoho místa: takové příslušenství můžete snadno přenášet v batohu nebo dokonce v brašně. Nebudete zaskočeni, pokud budete chtít najednou zachytit nějaký obraz nebo pozorovat ptáka v blízkém okolí: umístěte stativ a snadno a rychle na něj namontujte optický přístroj. Stolní stativy jsou navíc obvykle levnější než podlahové stojanové modely stativů.

Podlahové stojanové stativy nesou váhu těžkého tubusu hvězdářského dalekohledu, fotoaparátu, pozorovacího dalekohledu nebo binokulárního dalekohledu. Jedná se o ideálního pomocníka pro venkovní pozorování. Tyto stativy mají nastavitelnou výšku: lze je přizpůsobit výšce každého pozorovatele pro pohodlná a dlouhá pozorování. Namontování stativu a instalace optického přístroje zabere jen několik minut. Podlahové stojanové stativy jsou univerzální: lze je použít pro denní nebo noční pozorování, fotografování, astronomická pozorování i pozorování ptáků. Pomocí stativu získáte stabilní a jasný obraz.

Budete také potřebovat adaptér pro připevnění optického přístroje na stativ. V této části lze zakoupit také adaptéry. V této části naleznete stativ požadované výšky a provedení od známých výrobců optických přístrojů a zařízení.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com