Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk LabZZ

Teleskopy této řady umožní dítěti ponořit se do světa úžasných astronomických objevů. Všechny potřebné doplňky jsou již součástí soupravy. Teleskopy Levenhuk LabZZ jsou vhodné k prohlížení Měsíce, planet sluneční soustavy a objektů hlubokého vesmíru i pozemních cílů. Teleskopy jsou vybaveny snadno ovladatelnou azimutální montáží, která nezpůsobí žádné potíže ani velmi mladým výzkumníkům. Dítě bude moci přístroj používat bez pomoci dospělého a naučí se základy astronomie na vlastní pěst.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Nejlepší snadno použitelné teleskopy pro děti

Začněte spolu s vašimi zvídavými malými průzkumníky objevovat tajemství oblohy! Nejlepší snadno použitelné hvězdářské dalekohledy řady Levenhuk LabZZ jsou určeny speciálně pro děti. Tato barevná zařízení jsou dodávána s nastavitelnými hliníkovými stativy, které jsou velmi praktické – během růstu dítěte můžete dalekohled snadno nastavit na jeho výšku. Vychutnejte si objevování velkolepého vesmíru – pozorujte Měsíc, planety sluneční soustavy a nebeské objekty pomocí snadno ovladatelných teleskopů řady Levenhuk LabZZ. Podle kroků popsaných v přiložené uživatelské příručce může tento dalekohled zprovoznit dokonce i dítě. Teleskopy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního optického skla a mají vynikající optické vlastnosti. Nádherné a bohaté optické soupravy se snadno ovladatelnými teleskopy pro děti představují úžasné dárky pro mladé průzkumníky. Zvažte soupravu Levenhuk LabZZ MT2 obsahující teleskop ke studiu vesmíru i mikroskop k objevování mikrokosmu. Vynikající souprava Levenhuk LabZZ MTB3 obsahuje teleskop, mikroskop a binokulární dalekohled pro nejzvídavější uživatele. Najděte ideální dalekohled pro vaše dítě v řadě Levenhuk LabZZ! Pokročilí uživatelé ocení úžasné teleskopy typu reflektor značky Levenhuk se složitější optickou konstrukcí pro astronomická pozorování.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com