Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk Skyline

Tato řada obsahuje několik typů čočkových dalekohledů: refraktory pro pozemní pozorování, čočkové hvězdářské dalekohledy pro astronomická pozorování, dalekohledy pro astrofotografii a výkonné modely Levenhuk Skyline pro pozorování objektů hlubokého vesmíru. Taková rozmanitost vám umožňuje vybrat správný model pro všechny vaše potřeby. Optické dalekohledy jsou vybaveny optikou s vícenásobnou antireflexní vrstvou, jsou přesně nastaveny z výroby a nevyžadují dodatečné seřizování. Vše, co musíte udělat, je namířit refraktor Levenhuk Skyline na objekt svého vědeckého zájmu a ponořit se do záhad okolního vesmíru.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Levenhuk Skyline – univerzální dalekohledy pro astrofotografii i vizuální pozorování

Jak vidíte, řada teleskopů Levenhuk Skyline obsahuje celé spektrum různých modelů s rozličnými charakteristikami: v této části můžete nalézt čočkové dalekohledy i Newtonovy zrcadlové teleskopy instalované na azimutálních a paralaktických montážích, kompaktní lehké modely i velké, ale výkonné teleskopy. I cenové rozpětí je poměrně široké a umožňuje vám koupit si kvalitní model teleskopu, aniž by vás to zruinovalo. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby a požadavky, naleznete zde ideální variantu.

Levenhuk Skyline je zároveň báječný dalekohled pro astrofotografii. Chcete-li si vyzkoušet, jak vám astrofotografie půjde, stačí, když si koupíte speciální digitální fotoaparát a instalujete jej na jeden z teleskopů uvedených v této sekci. Dalekohledy pro astrofotografii Levenhuk Skyline vám umožní pořizovat ohromující fotografie hvězd a sdílet je se svými přáteli.