Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk SkyMatic

Dalekohled řízený počítačem Levenhuk SkyMatic GoTo jsou ideální, pokud chcete pozorovat desítky tisíc nebeských objektů, aniž byste museli na hvězdných mapách vyhledávat jejich souřadnice. Předem naprogramovaná databáze obsahuje údaje potřebné k tomu, aby se teleskop automaticky nastavil na požadovaný objekt. Tyto teleskopy se snadno používají, snadno přemisťují a zajišťují obraz úžasné kvality. Chcete-li při pozorování planet a objektů hlubokého vesmíru ze svého zařízení vytěžit maximum, pak jsou pro vás teleskopy Levenhuk SkyMatic správnou volbou.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Dalekohled Levenhuk ovládaný počítačem – snadná a vzrušující astronomická pozorování

Jste-li amatérský pozorovatel hvězd, je pro vás tato řada teleskopů Levenhuk dokonalou volbou. Dalekohled Levenhuk ovládaný počítačem se snadno sestavuje, snadno používá i přenáší a můžete si být naprosto jisti, že kvalita výsledného obrazu bude vždy vynikající. Jste-li v astronomii teprve nováčkem, může pro vás vyhledání určitého objektu na noční obloze znamenat spoustu času a úsilí. Máte-li však dalekohled ovládaný počítačem, bude pro vás vše daleko snazší. Svá pozorování můžete zahájit, kdykoli se vám zachce, a můžete si vychutnávat tajuplné záběry nebeských objektů. Náš chytrý teleskop SkyMatic za vás udělá vše ostatní.

Dalekohled Levenhuk ovládaný počítačem vám umožňuje studovat nejen souhvězdí, měsíční krátery, skvrny na Slunci, atmosférické proudy na Jupiteru a jeho měsíce, fáze Venuše, Saturnovy prstence, ale i objekty, které se nacházejí daleko za hranicemi naší sluneční soustavy. Teleskopy typu reflektor Levenhuk jsou také vynikající volbou pro astronomická pozorování. Vyberte si optický přístroj, který se vám nejvíc líbí, v sortimentu internetového obchodu Levenhuk.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com