Katalog produktu
Filtr

Cena

Kapesní svítilny

Kvalitní kapesní svítilna je nezbytným doplňkem při kempování nebo loveckých výpravách. Pomůže vám se orientovat na neznámém místě a pozorovat předměty v podmínkách slabého osvětlení. Použijte čelní kapesní svítilnu, protože umožňuje více pohodlí, pokud potřebujete mít volné ruce. Je vhodnější zvolit nárazuvzdorný model, který dovnitř nepropustí vlhkost nebo prach. Tato kapesní svítilna se nepoškodí, pokud vám náhodou spadne na zem. Kromě toho se vám kapesní svítilna bude hodit, pokud odejde žárovka nebo vaše auto nechce nastartovat. Kapesní svítilna vám pomůže se orientovat ve tmě a je nepostradatelnou pomůckou při kempování.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Vyberte si kapesní svítilnu v našem internetovém obchodě

Kapesní svítilna se hodí v mnoha situacích, například při neočekávané situaci. Pokud potřebujete vybrat vhodnou kapesní svítilnu, rozhodněte se podle toho, kdy a kde a pro jaký účel ji budete používat. Například kompaktní kapesní svítilna se 14 LED diodami poskytuje jasné osvětlení a nebude rušivým vlivem na silnici. LED svítilny mají dlouhou životnost a spotřebovávají poměrně málo energie. Můžete si také koupit miniaturní kapesní svítilnu. Toto příslušenství nezabere mnoho místa ve vaší tašce nebo kapse kvůli své kompaktní velikosti: není větší než tužková baterie velikosti AA. Pro osvětlení stačí i jedna LED svítilna. A co víc, LED svítilna vám vydrží déle než svítilna s běžnou žárovkou. Kromě toho v této části najdete vysoce kvalitní kapesní svítilny s takovými funkcemi, jako je nastavení jasu, vodotěsný design a nárazuvzdorné tělo. Cena kapesních svítilen závisí na jejich jasu, době používání a dalších vestavěných možnostech.

Existují různé druhy kapesních svítilen: čelní, ruční nebo standardní modely. Pro práci ve tmě je nezbytná čelní kapesní svítilna. Čelní kapesní svítilny jsou levné a uvolňují ruce, aby mohly pracovat. Připevňují se k hlavě pomocí pružného pásku. Její výhody jsou zřejmé: svítilna osvětluje oblast, kam se díváte, a tak vaše ruce můžete volně používat. Kupte si čelní kapesní svítilnu v našem internetovém obchodě. V našem obchodě najdete kapesní svítilnu s blikajícím osvětlovacím režimem, který se používá pro signalizaci. Vodotěsné modely lze použít venku za zhoršených povětrnostních podmínek. K dispozici jsou také sady pro venkovní použití, které obsahují několik užitečných nástrojů, včetně kapesní svítilny, kompasu, binokulárního dalekohledu a dalšího příslušenství. Lehká kapesní svítilna je cenově dostupným a přesto cenným příslušenstvím, které budete mít doma nebo v batohu na pěší túře.

O kapesních svítilnách se dozvíte více a můžete si je objednat v této části na našem webu. V našem internetovém obchodě naleznete kvalitní optické přístroje a vybavení a spoustu optického příslušenství a užitečných moderních přístrojů a pomůcek.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com