Katalog produktu
Filtr

Cena

Knihy, mapy a plakáty

Náš internetový obchod nabízí široký výběr vizuálních pomůcek, barevných plakátů a knih pro amatéry v oblasti astronomie a mikroskopie všech věkových kategorií. Můžete si koupit mapu hvězdné oblohy libovolného formátu: takovou, která svítí ve tmě, otáčí se, připevňuje se na stěnu, v laminovaném stolním provedení a dokonce i mapu hvězdné oblohy v provedení jako dětské puzzle. Mapa „Vzdálenost ke Slunci“ a mapa velikostí jednotlivých planet od společnosti Levenhuk pomůže dítěti si zapamatovat vzdálenosti mezi planetami Sluneční soustavy. Naučná literatura o vesmíru a mikrokosmu doplněná skvělými ilustracemi nenechá nikoho lhostejným.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Knihy o vesmíru a astronomii pro začátečníky

Velké hvězdné mapy jsou vynikajícími pomůckami pro studium astronomie a vyzdobení pokoje. V našem internetovém obchodě naleznete knihy o vesmíru a astronomii pro začátečníky, nástěnné mapy vyrobené z pevného kartonu s ofsetovým lakem nebo stolní mapy zatavené v laminovací fólii. Můžete si zakoupit mapu jižní a severní polokoule, Mléčné dráhy a souhvězdí s označením nejjasnějších hvězd. Najdete zde také informace o jednotlivých planetách a princip fungování sluneční soustavy.

Nabízíme otočné mapy hvězdné oblohy (planisféry) od společnosti Levenhuk. Pomohou vám rychle zjistit, které astronomické objekty budou na obloze v určitém čase a v určité zeměpisné šířce viditelné. Planisféry od společnosti Levenhuk jsou určeny pro severní polokouli pro zeměpisnou šířku 45 až 63°.

Zde si můžete zakoupit plakát s Měsícem nebo Sluncem nebo astronomický plakát s celou sluneční soustavou. Získejte ještě lepší cenu zakoupením všech tří sad (sada plakátů hvězdného nebe od společnosti Levenhuk).

Tyto plakáty jsou nejen jasně zřetelné a atraktivní, ale také velmi poučné – na každém plakátu najdete krátký přehled o prezentovaných nebeských objektech. Tyto plakáty jsou skvělou pomůckou pro děti i dospělé, kteří jsou fascinovaní krásou vesmíru.

V této části naleznete také velmi užitečné mapy hvězdné oblohy (planisféry), které vám pomohou určit souřadnice nejoblíbenějších nebeských objektů.

Náš internetový obchod nabízí široký výběr vizuálních pomůcek, barevných plakátů a nejprodávanějších knih pro amatéry v oblasti astronomie a mikroskopie všech věkových kategorií. Můžete si koupit mapu hvězdné oblohy libovolného formátu: takovou, která svítí ve tmě, otáčí se, připevňuje se na stěnu, v laminovaném stolním provedení a dokonce i mapu hvězdné oblohy v provedení jako dětské puzzle. Mapa „Vzdálenost ke Slunci“ a mapa velikostí jednotlivých planet od společnosti Levenhuk pomůže dítěti zapamatovat si vzdálenosti mezi jednotlivými planetami Sluneční soustavy.

V této části si můžete vybrat fantastickou knihu o astronomii, která vás bude inspirovat k novým objevům. Naučná literatura o vesmíru a mikrokosmu doplněná skvělými ilustracemi nenechá nikoho lhostejným. Společnost Levenhuk nabízí bohatou škálu hvězdných map, plakátů a tematické literatury. Vzdělávací a referenční knihy jsou od vysoce kvalifikovaných odborníků v oboru astronomie. Všechny referenční materiály obsahují vysoce kvalitní ilustrace.

Vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ a vzdělávací publikace „Neviditelný svět“ seznamují čtenáře s vesmírem a mikrosvětem. Knihy jsou psány jednoduchým a snadno srozumitelným jazykem a obsahují spoustu barevných ilustrací. Učí děti zábavným způsobem a podněcují jejich zájem o vědu.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com