Katalog produktu
Filtr

Cena

Kompasy

V dnešní době obyvatelé mnoha velkých měst holdují pěší turistice. V každém velkém obchodě si můžete koupit kompas, stan, spacák a v podstatě cokoliv pro aktivní trávení volného času v přírodě. Klasický kompas je spolehlivý nástroj pro orientaci. Nikdy vás nezklame, protože není závislý na bateriích nebo satelitním signálu. V našem internetovém obchodě je k dostání celá řada kompasů.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Kupte si přesný, praktický kompas v našem internetovém obchodě

Turistické kompasy: ceny, popisy a funkce.

Jaký kompas byste si měli koupit? V našem internetovém obchodě si můžete koupit turistický kompas podle svého vkusu a očekávaných úkolů. Pro navigaci v mapě a zvládnutí hlavních funkcí tohoto přístroje bude užitečný i dětský kompas – kromě toho je cena těchto modelů obvykle cenově přijatelná. Cena kompasu v odolném kovovém těle bude o něco vyšší, ale takový model je praktičtější a spolehlivější. Tento přístroj se jen tak lehce nerozbije. Plovoucí stupnice je vybavena lupou. Tento tekutý kompas může být skvělým dárkem pro nadšence kempování nebo cestovatele.

Můžete si koupit také kompas s plovoucí stupnicí Levenhuk DC65. Tento praktičtější model má zaměřovací štěrbinu, která umožňuje přesnou orientaci. Magnetická jehla je v kapsli naplněné tekutinou a je hermeticky uzavřena. Tyto kompasy jsou nejpřesnější a nejspolehlivější. Navíc magnetická jehla se velmi rychle stabilizuje, což je také praktické. Zkušení cestovatelé proto často preferují používání tekutých kompasů.

Pokud jste připraveni si zakoupit dražší kompas než standardní model, podívejte se na digitální přístroje. Takové modely obvykle zahrnují funkce kompasu, hodinek, GPS navigace a senzoru počasí. Přídavné funkce ovlivňují cenu kompasu. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat turistický kompas, který shledáte užitečným v každé situaci. V našem obchodě je k dispozici široká škála kompasů za přijatelné ceny.

Nezapomeňte se podívat do dalších částí našeho internetového obchodu. Nabízíme úžasné hvězdářské dalekohledy, mikroskopy, pozorovací dalekohledy, binokulární dalekohledy, monokulární dalekohledy a další optické přístroje světově proslulých značek. Uživatelé všech věkových skupin a uživatelských úrovní zde mohou najít vhodný optický přístroj pro práci, studium nebo jako koníček. Zkoumejte hvězdnou oblohu nebo prozkoumejte malé detaily světa kolem sebe. Existuje také spousta optického příslušenství. Najdete zde všechny potřebné nástroje pro čištění optiky, přídavné čočky a vzdělávací literaturu. K dispozici jsou také speciální řady optických přístrojů pro děti.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com