Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Mikroskopy Discovery Femto

Řada mikroskopů Discovery Femto obsahuje optické mikroskopy a modely s 3 Mpx fotoaparátem, které jsou určeny pro začátečníky. Tyto mikroskopy mají achromatickou optiku, umožňují zvětšení 40x až 400x a jsou opatřeny duálním LED osvětlením a nastavením jasu. Speciální funkcí u této řady je to, že tubus okuláru lze naklánět pod úhlem 45°, což usnadňuje dlouhá pozorování. Je to skvělá volba pro amatérské uživatele a studenty. Každý mikroskop je dodáván s nádhernou publikací s názvem „Neviditelný svět“.

Řada
Discovery
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Najděte si skvělý mikroskop v internetovém obchodě

Jak si vybrat a pořídit mikroskop v online obchodě. Mezi mikroskopy jsou velké rozdíly podle toho, jak řeší úkoly, které mají provádět. Mikroskopy se podle typu dělí na biologické a digitální modely. Při práci s biologickým přístrojem provádíte pozorování pomocí okuláru, zatímco v digitálních mikroskopech nahrazuje okulár fotoaparát a obraz se objeví na obrazovce počítače. Digitální mikroskop může být vybaven externím nebo vestavěným fotoaparátem. Biologické mikroskopy se dále dělí podle typu okuláru na monokulární a binokulární modely. Kromě toho se rozlišují takové kategorie mikroskopů jako dětské, školní, přístrojové a laboratorní. Všechny typy mikroskopů najdete v online obchodě Zoom’n’Joy. Různé typy mikroskopů můžete najít v této části.

Pro ty, kdo hledají mikroskop od určitého výrobce, jsme celý sortiment rozdělili do sekcí podle značek: bude se vám mnohem pohodlněji vybírat nejvhodnější model. Prodáváme báječné mikroskopy těchto značek: Levenhuk, Bresser, Celestron, Delta Optical a další.

Vynikající kvalita a přiměřené ceny moderních mikroskopů

Skvělý nápad, když potřebujete vybrat vhodný mikroskop, je obrátit pozornost na bestsellery. Bestsellery jsou nejprodávanější modely mikroskopů. Tento seznam je sestaven a aktualizován na základě údajů od našich zákazníků. Všechny mikroskopy jsou volbou spokojených zákazníků, kteří si koupili právě ten mikroskop, který potřebují. Pokud nevíte, který mikroskop si vybrat, doporučujeme vám seznámit se s touto částí. Najdete zde modely, které dokonale vyvažují cenu a kvalitu – mohou být vynikajícími dárky pro dítě nebo kolegu.

Složitý a seriózní přístroj, jako je mikroskop, musí být vybaven moderními optickými prvky a odolným krytem, aby bylo zajištěno dlouhodobé komfortní používání a přesný, jasný obraz. Jsme rádi, že můžeme nabídnout úžasné vysoce kvalitní mikroskopy za nejlepší ceny. Součástí příslušenství pro mikroskopy jsou sady mikroskopických preparátů, a to od malých (18 kusů) po velké (100 kusů). Kromě toho obsahují příslušenství pro čištění optiky: spreje, ubrousky, pneumatické čističe. Dále zde najdete různé doplňky, které vám umožní efektivně využít všechny funkce vašeho mikroskopu: okuláry, kondenzory, Barlowovy čočky a osvětlovací tělesa.

Chcete-li si koupit mikroskop v online obchodě, vyberte kategorii a model mikroskopu. Můžete vybrat i několik modelů z různých kategorií. Internetový obchod vystaví fakturu za všechny modely vybraných mikroskopů. Postupujte podle pokynů na webových stránkách. Vybrat si a získat mikroskop v internetovém obchodě Zoom’n’Joy lze snadno a bez nejmenších obav.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com