Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Mikroskopy Levenhuk DTX

Přístroje Levenhuk DTX jsou pokročilé digitální mikroskopy určené k pozorování neprůhledných preparátů a provádění přesné práce. Součástí sady u všech modelů této řady je speciální software umožňující provádět úpravy výsledných snímků a videozáznamů a měření lineárních rozměrů, poloměrů a úhlů pozorovaných objektů.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Digitální mikroskopy vysoké kvality Levenhuk DTX v online prodejně Levenhuk

Modely z řady Levenhuk DTX jsou kvalitní digitální mikroskopy, které lze s úspěchem využít v elektronice, biologii, zoologii a dalších oborech. Tyto víceúčelové mikroskopy lze používat v domácnosti i ve venkovním prostředí. Všechny modely jsou vybaveny kvalitním digitálním fotoaparátem s kamerou. To znamená, že bude moci pořizovat snímky i videa pozorovaných preparátů, zaznamenávat výsledky svého bádání a ukládat je pro další práci na počítači. Přiložený software pro zpracování videa vám umožňuje s vysokou přesností měřit lineární rozměry, obvody, poloměry a různé úhly.

Všechny digitální mikroskopy řady Levenhuk DTX jsou vybaveny LED osvětlovacím systémem. Rovnoměrné osvětlení, které je příjemné pro oči, zajišťuje několik bílých LED. Další výhodou osvětlení na bázi technologie LED je nízká spotřeba energie. Úroveň jasu lze regulovat, takže si můžete vytvořit své vlastní dokonalé světelné prostředí.

Digitální USB mikroskop Levenhuk DTX – přenosné řešení pro pozorování na cestách

Modely mikroskopů Levenhuk DTX 500 LCD a Levenhuk DTX 500 Mobi jsou ideální pro použití v terénu. Tyto přenosné mikroskopy jsou vybaveny lithium-iontovými akumulátory, které zajišťují několik hodin nepřetržité funkce bez nutnosti dobíjení.

Některé modely jsou vybaveny kvalitními LCD obrazovkami, některé disponují praktickým stativem. Zcela nový digitální USB mikroskop Levenhuk DTX 720 WiFi lze dokonce ovládat před bezdrátové připojení pomocí zařízení se systémem iOS nebo Android. Tento digitální USB mikroskop lze napájet i z dobíjecí baterie, takže se nemusí napájení zajišťovat připojením k PC. Mikroskopická pozorování nikdy dříve nebyla tak skutečně mobilní!

Abyste si správně vybrali, seznamte se nejdříve důkladně s jednotlivými modely. Všechny modely jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality. Kvalitní optika zajišťuje mimořádnou ostrost a živost výsledného obrazu. Užívejte si nakupování se značkou Levenhuk!

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com