Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Mikroskopy Levenhuk LabZZ

Mikroskopy Levenhuk LabZZ jsou určeny zejména pro děti. Barevný design, bohaté příslušenství, jednoduché ovládání – všechny tyto vlastnosti budou přitahovat pozornost mladých výzkumníků a nedovolí jim nudit se. Sada obsahuje vše potřebné k okamžitému zahájení fascinující cesty do mikrosvěta. Tyto mikroskopy jsou konstruovány s ohledem na potřeby mladých výzkumníků a jejich použití je velmi snadné. Mikroskopy této řady jsou také součástí speciálních optických souprav pro mladé průzkumníky. Mikroskopy Levenhuk LabZZ M101 vyčnívají ze sortimentu dětských mikroskopů. Průhledné tělo, futuristický design, praktické dvoupolohové okuláry a bohaté experimentální sady – to jsou hlavní charakteristické rysy těchto modelů.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Najděte si skvělý mikroskop v internetovém obchodě

Jak si vybrat a pořídit mikroskop v online obchodě. Mezi mikroskopy jsou velké rozdíly podle toho, jak řeší úkoly, které mají provádět. Mikroskopy se podle typu dělí na biologické a digitální modely. Při práci s biologickým přístrojem provádíte pozorování pomocí okuláru, zatímco v digitálních mikroskopech nahrazuje okulár fotoaparát a obraz se objeví na obrazovce počítače. Digitální mikroskop může být vybaven externím nebo vestavěným fotoaparátem. Biologické mikroskopy se dále dělí podle typu okuláru na monokulární a binokulární modely. Kromě toho se rozlišují takové kategorie mikroskopů jako dětské, školní, přístrojové a laboratorní. Všechny typy mikroskopů najdete v online obchodě Zoom’n’Joy. Různé typy mikroskopů můžete najít v této části.

Pro ty, kdo hledají mikroskop od určitého výrobce, jsme celý sortiment rozdělili do sekcí podle značek: bude se vám mnohem pohodlněji vybírat nejvhodnější model. Prodáváme báječné mikroskopy těchto značek: Levenhuk, Bresser, Celestron, Delta Optical a další.

Vynikající kvalita a přiměřené ceny moderních mikroskopů

Skvělý nápad, když potřebujete vybrat vhodný mikroskop, je obrátit pozornost na bestsellery. Bestsellery jsou nejprodávanější modely mikroskopů. Tento seznam je sestaven a aktualizován na základě údajů od našich zákazníků. Všechny mikroskopy jsou volbou spokojených zákazníků, kteří si koupili právě ten mikroskop, který potřebují. Pokud nevíte, který mikroskop si vybrat, doporučujeme vám seznámit se s touto částí. Najdete zde modely, které dokonale vyvažují cenu a kvalitu – mohou být vynikajícími dárky pro dítě nebo kolegu.

Složitý a seriózní přístroj, jako je mikroskop, musí být vybaven moderními optickými prvky a odolným krytem, aby bylo zajištěno dlouhodobé komfortní používání a přesný, jasný obraz. Jsme rádi, že můžeme nabídnout úžasné vysoce kvalitní mikroskopy za nejlepší ceny. Součástí příslušenství pro mikroskopy jsou sady mikroskopických preparátů, a to od malých (18 kusů) po velké (100 kusů). Kromě toho obsahují příslušenství pro čištění optiky: spreje, ubrousky, pneumatické čističe. Dále zde najdete různé doplňky, které vám umožní efektivně využít všechny funkce vašeho mikroskopu: okuláry, kondenzory, Barlowovy čočky a osvětlovací tělesa.

Chcete-li si koupit mikroskop v online obchodě, vyberte kategorii a model mikroskopu. Můžete vybrat i několik modelů z různých kategorií. Internetový obchod vystaví fakturu za všechny modely vybraných mikroskopů. Postupujte podle pokynů na webových stránkách. Vybrat si a získat mikroskop v internetovém obchodě Zoom’n’Joy lze snadno a bez nejmenších obav.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2021 Zoom’n’Joy
© 2021 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com