Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Mikroskopy Levenhuk Rainbow

Levenhuk Rainbow – originální barevné mikroskopy s kvalitní optikou a experimentální sadou dodávanou společně s každým modelem. Díky experimentální sadě dodávané s mikroskopem lze první pozorování provádět s nadšením a vyhnout se zbytečnému zklamání. Tyto mikroskopy a všechny jejich funkce mohou používat nejen děti středoškolského věku, ale i univerzitní studenti nebo dospělí, kteří se zajímají o studium biologie a mikrosvět.

Řada Levenhuk Rainbow obsahuje čtyři modely se zvětšením do 400x, 640x, 800x a 1280x. Mikroskop Levenhuk Raibow se dodává v několika barvách – vybrat si svůj ideální mikroskop nikdy nebylo snazší. Mezi mikroskopy v barevném provedení Moonstone („měsíční kámen“) můžete najít i dva digitální modely: D2L a D50L PLUS. Tyto digitální mikroskopy umožňují pořizování úžasných snímků a video záznamů ze života mikroorganismů. Originální design této řady je podporován stylovým značkovým balením.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Levenhuk Rainbow – dobrý mikroskop pro celou rodinu

Hledáte vhodný mikroskop pro své dítě? Pokud jste nikdy dříve mikroskop nepoužívali (nebo je to už dávno, ve vašich školních letech) a o optice a optických přístrojích toho moc nevíte, může vás při výběru pořádně rozbolet hlava. Nákup mikroskopu je vážná věc – nemůžete jen tak zajít do nejbližší prodejny s optickými přístroji a požádat prodavačku, aby vám dala nejoblíbenější model mikroskopu, který mají. Chcete-li se vyhnout pozdějšímu rozčarování, najděte si důležité informace o dětských mikroskopech na internetu, stanovte si zásadní body a rozhodovací kritéria. Abyste koupili dobrý mikroskop, musíte vzít v úvahu optickou kvalitu, konstrukci a spolehlivost těla (což je důležité zejména v případě hyperaktivních dětí!), snadnost používání i údržby a řadu dalších důležitých faktorů. Máme ale dobré zprávy – pokud jste na této stránce, vydali jste se správným směrem! Levenhuk Rainbow je zcela nová řada kvalitních mikroskopů s optikou ze skla s několikanásobnou antireflexní vrstvou, odolné a spolehlivé konstrukce, doplněných velmi bohatou sadou příslušenství. Můžete zde najít modely, které budou dokonale vhodné pro vašeho školáka nebo středoškoláka i pro vás – v této sekci jsou uvedeny i pokročilejší modely se zvětšením až 1280x.

Nejděte si svůj nejlepší model mikroskopu

Řada Levenhuk Rainbow se skládá ze čtyř různých modelů mikroskopů: 2L, 2L PLUS, 50L, a 50L PLUS. Pojďme se tedy podívat, čím se od sebe liší. Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L je základní mikroskop s plastovým tělem a zvětšením 40 – 400x, který je určen pro žáky základních škol. Levenhuk Rainbow 2L PLUS je pokročilejší mikroskop s dokonalejší optikou, kovovým tělem a disponující vyšším zvětšením (až 640x). Mikroskop Levenhuk 50L – propracovanější model, ideální pro začátečníky i zkušené výzkumníky. Tento mikroskop disponuje zvětšením 40 – 800x a má spolehlivé plastové tělo. Dodává se ve velmi praktickém plastovém kufříku určeném k ukládání a přepravě. A konečně Levenhuk Rainbow 50L PLUS – nejvýkonnější model řady, který lze použít i k serióznímu výzkumu. Tento model se také dodává ve speciálním úložném kufříku. Bez ohledu na to, který model si vyberete, získáte báječnou pokusnou sadu, která obsahuje vše, co je potřeba k provádění samostatného výzkumu v klidu domova.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow mají velmi atraktivní, barevný design – můžete si vybírat z těchto pěti živých barev: měsíční kámen (Moonstone), ametystová (Amethyst), azurová (Azure), limetková (Lime) a oranžová (Orange). Mikroskopy pro školy značky Levenhuk vás zaujmou seriózní, vysoce kvalitní optikou a dokonalým designem.

Levenhuk Rainbow je ten nejlepší mikroskop pro dítě nebo dospělého amatéra. Je vybaven optikou špičkové kvality, má spolehlivou konstrukci a velmi atraktivní, barevné tělo. Nalezete zdeširoký výběr všech typů mikroskopů Levenhuk. Kupte si svůj vysněný mikroskop Rainbow a zkoumejte svět se značkou Levenhuk!

10 výhod nové řady barevných mikroskopů Levenhuk Rainbow

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com