Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Další vlastnosti

Mikroskopy Levenhuk Rainbow

Levenhuk Rainbow – originální barevné mikroskopy s kvalitní optikou a experimentální sadou dodávanou společně s každým modelem. Díky experimentální sadě dodávané s mikroskopem lze první pozorování provádět s nadšením a vyhnout se zbytečnému zklamání. Tyto mikroskopy a všechny jejich funkce mohou používat nejen děti středoškolského věku, ale i univerzitní studenti nebo dospělí, kteří se zajímají o studium biologie a mikrosvět. Řada Levenhuk Rainbow obsahuje čtyři modely se zvětšením do 400x, 640x, 800x a 1280x. Mikroskop Levenhuk Raibow se dodává v několika barvách – vybrat si svůj ideální mikroskop nikdy nebylo snazší. Mezi mikroskopy v barevném provedení Moonstone („měsíční kámen“) můžete najít i dva digitální modely: D2L a D50L PLUS. Tyto digitální mikroskopy umožňují pořizování úžasných snímků a video záznamů ze života mikroorganismů. Originální design této řady je podporován stylovým značkovým balením.

Řada
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Featured
Popularity
Price (Low to High)
Price (High to Low)
Zobrazit:

Levenhuk Rainbow – dobrý mikroskop pro celou rodinu

Hledáte vhodný mikroskop pro své dítě? Pokud jste nikdy dříve mikroskop nepoužívali (nebo je to už dávno, ve vašich školních letech) a o optice a optických přístrojích toho moc nevíte, může vás při výběru pořádně rozbolet hlava. Nákup mikroskopu je vážná věc – nemůžete jen tak zajít do nejbližší prodejny s optickými přístroji a požádat prodavačku, aby vám dala nejoblíbenější model mikroskopu, který mají. Chcete-li se vyhnout pozdějšímu rozčarování, najděte si důležité informace o dětských mikroskopech na internetu, stanovte si zásadní body a rozhodovací kritéria. Abyste koupili dobrý mikroskop, musíte vzít v úvahu optickou kvalitu, konstrukci a spolehlivost těla (což je důležité zejména v případě hyperaktivních dětí!), snadnost používání i údržby a řadu dalších důležitých faktorů. Máme ale dobré zprávy – pokud jste na této stránce, vydali jste se správným směrem! Levenhuk Rainbow je zcela nová řada kvalitních mikroskopů s optikou ze skla s několikanásobnou antireflexní vrstvou, odolné a spolehlivé konstrukce, doplněných velmi bohatou sadou příslušenství. Můžete zde najít modely, které budou dokonale vhodné pro vašeho školáka nebo středoškoláka i pro vás – v této sekci jsou uvedeny i pokročilejší modely se zvětšením až 1280x.

Nejděte si svůj nejlepší model mikroskopu

Řada Levenhuk Rainbow se skládá ze čtyř různých modelů mikroskopů: 2L, 2L PLUS, 50L, a 50L PLUS. Pojďme se tedy podívat, čím se od sebe liší. Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L je základní mikroskop s plastovým tělem a zvětšením 40 – 400x, který je určen pro žáky základních škol. Levenhuk Rainbow 2L PLUS je pokročilejší mikroskop s dokonalejší optikou, kovovým tělem a disponující vyšším zvětšením (až 640x). Mikroskop Levenhuk 50L – propracovanější model, ideální pro začátečníky i zkušené výzkumníky. Tento mikroskop disponuje zvětšením 40 – 800x a má spolehlivé plastové tělo. Dodává se ve velmi praktickém plastovém kufříku určeném k ukládání a přepravě. A konečně Levenhuk Rainbow 50L PLUS – nejvýkonnější model řady, který lze použít i k serióznímu výzkumu. Tento model se také dodává ve speciálním úložném kufříku. Bez ohledu na to, který model si vyberete, získáte báječnou pokusnou sadu, která obsahuje vše, co je potřeba k provádění samostatného výzkumu v klidu domova.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow mají velmi atraktivní, barevný design – můžete si vybírat z těchto pěti živých barev: měsíční kámen (Moonstone), ametystová (Amethyst), azurová (Azure), limetková (Lime) a oranžová (Orange). Mikroskopy pro školy značky Levenhuk vás zaujmou seriózní, vysoce kvalitní optikou a dokonalým designem.

Levenhuk Rainbow je ten nejlepší mikroskop pro dítě nebo dospělého amatéra. Je vybaven optikou špičkové kvality, má spolehlivou konstrukci a velmi atraktivní, barevné tělo. Nalezete zdeširoký výběr všech typů mikroskopů Levenhuk. Kupte si svůj vysněný mikroskop Rainbow a zkoumejte svět se značkou Levenhuk!

10 výhod nové řady barevných mikroskopů Levenhuk Rainbow