Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Monokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ

Monokuláry Levenhuk LabZZ jsou navrženy speciálně pro nejmladší průzkumníky našeho světa. Tyto monokuláry s kvalitní optikou jsou srovnatelné s optickými modely pro dospělé, přesto jsou zároveň kompaktnější a lehčí. Optika je vyrobena ze skla BK-7 a objektivy jsou dostatečně kvalitní k tomu, aby zachycovaly světlo i při pozorování za špatných světelných podmínek. Pláště jsou potaženy pryží a chráněny před vlhkostí a prachem.

Řada
Monokulární dalekohledy pro začátečníky
Monokulární dalekohledy pro pokročilé
Špičkové monokulární dalekohledy
Námořní monokulární dalekohledy
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Nejlepší lehký monokulární dalekohled pro mladého průzkumníka

Všechny děti rády zkoumají svět kolem nás, ať už je to mikrosvět plný drobného hmyzu a brouků, nebo makrosvět s jeho vzdálenými planetami a hvězdami. Jak děti rostou, stále více se zajímají o věci, které je denně obklopují: městské památky, zápasy oblíbeného sportovního týmu, život v přírodě, krajina a další. Lehké monokuláry řady Levenhuk LabZZ se stanou spolehlivými společníky každého mladého průzkumníka. S nádhernými monokuláními dalekohledy Levenhuk LabZZ můžete vyrazit na pěší túru, na procházku, vydat se pozorovat ptáky nebo pozorně sledovat své oblíbené sportovní akce! Tyto přístroje jsou stylové a barevné a současně velmi výkonné – jsou totiž vyrobeny z vysoce kvalitní povrstvené optiky. Můžete si být jisti, že uvidíte každý detail. Monokuláry Levenhuk LabZZ jsou nejlepší kompaktní monokulární dalekohledy pro jakýkoli účel.

Výhody přenosného monokulárního dalekohledu

Přenosný monokulár je někdy vhodnější než binokulární dalekohled – například když cestujete – protože nezabere tolik místa. Monokulár Levenhuk LabZZ se vejde do tašky nebo i do kapsy. Můžete si vzít několik monokulárů – pro vaše dítě i pro sebe – a pozorovat a objevovat neznámá místa společně! Dítě může tento přístroj nosit bez cizí pomoci, protože se jedná o mimořádně lehký monokulár. Monokuláry Levenhuk LabZZ jsou vybaveny barevnými plášti, které okamžitě přitáhnou pozornost mladého průzkumníka. Optika je kompletně chráněna, takže pozorování můžete provádět za jakéhokoliv počasí – za slunečného i deštivého dne. Pláště jsou pogumované a příjemné na dotek, aby bylo jejich používání pohodlné a bezpečné.

Neztrácejte čas hledáním dárku pro zvídavé dítě. Nejlepší lehký monokulár značky Levenhuk je nádherný dárek pro každého mladého průzkumníka. Má vzdělávací povahu a jedná se o seriózní, ale přitom stylový dar, který se dodává v krásné dárkové krabici. Šťastný majitel monokuláru snadno přijde na to, jak přístroj používat a i bez pomoci (nebo jen s malou pomocí) začít pozorovat. Vezměte prosím na vědomí, že monokulární dalekohledy jsou určeny pro děti starší než tři roky.

Všechny monokuláry Levenhuk se dodávají s celoživotní zárukou a sadou, která obsahuje vše potřebné pro správnou péči, údržbu a přepravu. Celou škálu vynikajících monokulárů Levenhuk najdete v online obchodě Levenhuk.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com