Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise jsou kompaktní, moderní monokuláry s pevným zvětšením. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost tohoto monokuláru z něj činí ideální přístroj na dlouhé procházky a na cesty. Může se stát spolehlivým společníkem pro ornitology, zoology a každého zájemce o život v přírodě. Optika monokuláru Levenhuk Wise je vyrobena ze skla BaK-4 s několikanásobnou antireflexní vrstvou.

Řada
Monokulární dalekohledy pro začátečníky
Monokulární dalekohledy pro pokročilé
Špičkové monokulární dalekohledy
Námořní monokulární dalekohledy
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Featured
Popularity
Price (Low to High)
Price (High to Low)
Zobrazit:

Nejlepší monokulární dalekohled pro výlety s batohem na zádech

Jaké vlastnosti by měl cestovní monokulární dalekohled mít? Měl by být kompaktní, spolehlivý, výkonný – a všechny tyto vlastnosti nádherné monokuláry Levenhuk Wise mají. Tyto moderní optické nástroje vás ohromí svým ostrým a sytým obrazem, který je důsledkem použití vysoce kvalitní optiky s několikanásobnou povrchovou úpravou.

Nezapomeňte na svůj cestovní monokulár

Když vyrazíte na dovolenou s cílem spatřit nová místa a získat nové zážitky, vezměte si s sebou monokulár Levenhuk Wise. Jeho malá velikost vám nabízí příležitosti v mnoha oblastech: přístroj můžete použít k pozorování ptáků, městské architektury, sportovních událostí, sledovat jím oblíbené živé představení a obdivovat krajinu z ptačí perspektivy. Díky lehkému a pryží pancéřovanému plášti jsou monokuláry Levenhuk Wise navíc nejlepšími monokulárními dalekohledy pro pěší turistiku s batohem na zádech. Celý sortiment vynikajících optických přístrojů Levenhuk najdete v online obchodě Levenhuk.