Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise jsou kompaktní, moderní monokuláry s pevným zvětšením. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost tohoto monokuláru z něj činí ideální přístroj na dlouhé procházky a na cesty. Může se stát spolehlivým společníkem pro ornitology, zoology a každého zájemce o život v přírodě. Optika monokuláru Levenhuk Wise je vyrobena ze skla BaK-4 s několikanásobnou antireflexní vrstvou.

Řada
Monokulární dalekohledy pro začátečníky
Monokulární dalekohledy pro pokročilé
Špičkové monokulární dalekohledy
Námořní monokulární dalekohledy
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Nejlepší monokulární dalekohled pro výlety s batohem na zádech

Jaké vlastnosti by měl cestovní monokulární dalekohled mít? Měl by být kompaktní, spolehlivý, výkonný – a všechny tyto vlastnosti nádherné monokuláry Levenhuk Wise mají. Tyto moderní optické nástroje vás ohromí svým ostrým a sytým obrazem, který je důsledkem použití vysoce kvalitní optiky s několikanásobnou povrchovou úpravou.

Nezapomeňte na svůj cestovní monokulár

Když vyrazíte na dovolenou s cílem spatřit nová místa a získat nové zážitky, vezměte si s sebou monokulár Levenhuk Wise. Jeho malá velikost vám nabízí příležitosti v mnoha oblastech: přístroj můžete použít k pozorování ptáků, městské architektury, sportovních událostí, sledovat jím oblíbené živé představení a obdivovat krajinu z ptačí perspektivy. Díky lehkému a pryží pancéřovanému plášti jsou monokuláry Levenhuk Wise navíc nejlepšími monokulárními dalekohledy pro pěší turistiku s batohem na zádech. Celý sortiment vynikajících optických přístrojů Levenhuk najdete v online obchodě Levenhuk.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com