Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise PLUS

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise PLUS jsou určeny zejména pro ty, kdo ocení spolehlivé optické přístroje vysoké kvality. Optika s kompletní několikanásobnou antireflexní vrstvou je vyrobena z borosilikátového skla BaK-4 a vytváří jasný, čistý a ostrý obraz v přirozených barvách. Možnosti tohoto širokoúhlého pozorovacího dalekohledu jsou skutečně mimořádné: umožňují vám pozorovat ptáky a zvířata, vychutnávat si na cestách zázraky architektury i sledovat sportovní akce. Díky dusíku, jímž je naplněno jeho tělo, se nemusíte bát vzít si tento dalekohled sebou do vysoké vlhkosti, mlhy nebo deště. Čočky se nezamlží ani při náhlých změnách teplot! Plášť je vodotěsný, s pryžovou povrchovou úpravou, která je mimořádně příjemná na dotek. Další neoddiskutovatelnou předností monokulárního dalekohledu Levenhuk Wise PLUS jsou jeho superkompaktní rozměry. Tyto monokuláry jsou ještě o něco kompaktnější než malé kapesní triedry, a zároveň je lze co do technických parametrů srovnávat se seriozními polními triedry. Bez ohledu na to, v jaké situaci se ocitnete – pozorovací dalekohled Levenhuk Wise Plus bude vždy vašim věrným společníkem. Design dalekohledu vhodně doplňuje jeho zářivé, ale elegantní balení – vaši příbuzní, přátelé a kolegové budou takovým báječným dárkem jistě potěšeni.

Řada
Monokulární dalekohledy pro začátečníky
Monokulární dalekohledy pro pokročilé
Špičkové monokulární dalekohledy
Námořní monokulární dalekohledy
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Monokulární dalekohledy nejlepší kvality se stylovým designem

Lehké a kompaktní monokuláry Levenhuk Wise PLUS jsou dokonalé optické přístroje, které si můžete vzít kamkoliv – na pěší výlet, plavbu, sportovní soutěž nebo umělecké představení. Vysoce kvalitní optika vás okouzlí svým ostrým a čistým obrazem. Namísto toho, abyste se tahali s velkým triedrem, zkuste použít kompaktní velmi kvalitní monokulární dalekohled, který se vejde i do kapsy! Tyto monokuláry mají stylový a ergonomický plášť. Vyberte si různé modely pro vás, své přátele a děti.

Když si koupíte Levenhuk Wise PLUS, získáte nejen kvalitní monokulár, ale i atraktivní doplněk, který vynikne a přitáhne pozornost. Dalším prvkem odlišujícím elegantní optické přístroje řady Levenhuk Wise PLUS od podobných monokulárů je pryžová očnice, která odstiňuje vnější oslnění. Levenhuk vyrábí nejkvalitnější monokuláry a vyvíjí různé modely s různým designem a zvětšením pro uživatele všech úrovní.

Rozšířená sada, která je součástí každého modelu, obsahuje vše potřebné pro údržbu a bezpečnou přepravu monokulárního dalekohledu. Celou škálu báječných monokulárů Levenhuk najdete v online obchodě Levenhuk.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com