Katalog produktu
Filtr

Cena

Nástroje na čištění optiky

Speciální výrobky pro péči o optiku jsou nezbytné pro udržení čistoty optických prvků. Také prodlužují životnost vašeho hvězdářského dalekohledu. Tato část obsahuje pouze kvalitní příslušenství: čisticí sprej, utěrky na čočky, stlačený vzduch a další. Zajišťují pečlivé a řádné čištění od prachu, mastnoty a nečistot. Moderní nástroje na čištění optiky navíc nezanechávají na povrchu vlákna ani antireflexní povlaky poškozující optiku.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Sada pro čištění optiky je nezbytným doplňkem pro údržbu optického přístroje. K zajištění dlouhé životnosti a poskytnutí ostrého a nasyceného obrazu okulárů a objektivů je třeba provádět řádnou údržbu.

K čištění optických povrchů používejte pouze speciální roztoky a utěrky, které nepoškozují čočky, antireflexní a ochranné spreje.

Kapalný čisticí prostředek nebo sprej k čištění optiky umožňuje rychlé odstranění mastnoty, skvrn a skvrnitých kreseb, které zkreslují obraz. Měkké štětce a malé kartáčky jsou ideální pro čištění čoček od jemného prachu. Doporučujeme mít vždy po ruce ubrousek z mikrovlákna. Můžete jej použít pro suché a mokré čištění optiky a mikroskopického těla.

Pokud kupujete příslušenství pro údržbu mikroskopu poprvé, doporučujeme vyzkoušet sadu na čištění optiky. Za ušetřené peníze si kupte několik příslušenství v jedné sadě namísto nákupu samostatných položek. Sady na čištění optiky jsou univerzální. Můžete je použít k čištění binokulárního dalekohledu, hvězdářského dalekohledu, mikroskopu, pozorovacího dalekohledu, lupy a brýlí. Údržba pomáhá prodloužit životnost sady optického přístroje a udržuje její optické schopnosti na maximální úrovni. V této části naleznete příslušenství pro čištění optiky od světově známých výrobců.

Čisticí tužka je praktickým doplňkem pro údržbu objektivu. Každý majitel optického přístroje by měl jednu takovou mít. Toto kompaktní a pohodlné příslušenství pomůže při odstraňování prachu, nečistot a mastnoty. Budete tak moci snadno pečovat o drahou a kvalitní špičkovou optiku. Štětec nepoškozuje antireflexní a ochranné povlaky ani nezanechává skvrnité plochy. Na jedné straně má malý teleskopický kartáček a na druhé straně měkký čisticí polštářek s čisticím roztokem. Tímto způsobem tato tužka kombinuje štětec, sprej a čisticí utěrku do jednoho nástroje.

Náš internetový obchod nabízí mnoho kategorií příslušenství pro optické přístroje, včetně nástrojů na čištění optiky, stativů, adaptérů, brašen, čoček a odborné literatury.