Katalog produktu
Filtr

Cena

Optické sady pro děti Levenhuk LabZZ

Řada Levenhuk LabZZ zahrnuje moderní optické přístroje určené speciálně pro děti a mládež. Mezi výrobky Levenhuk LabZZ patří mikroskopy, hvězdářské dalekohledy, binokulární dalekohledy a experimentální sady, které u mladých vědců vyvolávají zájem o vědu. Design v zářivých barvách, snadná obsluha a mnoho příslušenství v sadě jsou charakteristickými rysy řady Levenhuk LabZZ.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:
VÍCE

Úžasné optické přístroje pro děti

Je věda nudná? Vůbec ne! Pokud ovšem provádíte výzkum s moderními barevnými optickými přístroji pro děti určenými speciálně pro mladé badatele. S potěšením představujeme nádhernou sérii výukových optických přístrojů, vědeckých sad, knih a příslušenství značky Levenhuk. Vysoce kvalitní optika v kombinaci s plášti zářivých barev zapůsobí na děti i na jejich rodiče. Úžasné teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a lupy Levenhuk LabZZ se mohou svou kvalitou poměřovat s modely „pro dospělé“, přičemž mají veselý barevný vzhled. Optické přístroje pro děti jsou snadno použitelné a pohodlné při práci. Dokonce i nejmladší badatelé snadno pochopí, jak je instalovat – uživatelské příručky jsou napsány snadno srozumitelným stylem.

Za zmínku stojí vynikající naučné publikace o dalekohledech a mikroskopech z vydavatelství Levenhuk Press. Příručka „Neviditelný svět” obsahuje řadu zajímavých informací o mikroskopu a mikrosvětě. Kniha „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ vás seznámí s obrovským vesmírem a vypráví o historii hvězdářských dalekohledů a rozmanitosti jejich typů. Obě knihy obsahují barevné ilustrace a mají praktický čtvercový tvar.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com