Katalog produktu
Filtr(1)

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze

V situacích, kdy chcete pozorovat velmi vzdálené objekty a možnosti vašeho triedru už nestačí, jsou ideálním řešením spektivy Levenhuk Blaze! Řada Levenhuk Blaze obsahuje tři kvalitní pozorovací dalekohledy pro začátečníky – moderní, pohodlné a univerzální. Nastavitelné zvětšení vám umožňuje přibližovat a vzdalovat objekty, a zajistit si tak lepší pohled. Optika je vyrobena z velmi kvalitního skla BK-7; čočky a hranoly jsou potaženy antireflexní vrstvou, díky které je obraz ostřejší a jasnější. Spektivy Levenhuk Blaze se dodávají s kovovým stolním stativem zajišťujícím vyšší stabilitu, a tedy i lepší kvalitu obrazu. Levenhuk Blaze – pro ty, kdo si nechtějí nechat ujít ani jeden detail!

Řada
Pozorovací dalekohledy pro začátečníky
Digitální pozorovací dalekohledy
Dárkové pozorovací dalekohledy
Levenhuk, Inc., USA
Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Levenhuk Blaze je modelová řada základních spektivů pro začátečníky. Jsou kompaktní, lehké a cenově dostupné, k tomu nabízejí kvalitní obraz v přirozených barvách.

Levenhuk Blaze má vše, co očekáváte od dobrého spektivu: optiku s kompletní antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách, odolný vodotěsný plášť, nastavitelné zvětšení. Optické prvky jsou vyrobeny ze skla BK-7 a obě čočky jsou pokryty antireflexní vrstvou na všech opticky aktivních plochách (modrá, respektive stříbrná povrchová úprava). Tyto spektivy jsou pankratické. To znamená, že můžete v daném rozsahu nastavit jeho zvětšení, aniž byste museli měnit okuláry. Všechny spektivy Levenhuk Blaze jsou vybaveny pohodlnými očnicemi vyrobenými z měkké pryže, které nejen zvyšují komfort uživatele, ale zároveň odstiňují boční odlesky. V soupravě ke každému modelu naleznete stabilní stojan pro spektiv. Stojan pro spektiv zajišťuje při stacionárním pozorování stabilní polohu přístroje.

Spektivy Levenhuk Blaze se poměrně snadno používají a slouží stejně dobře v městské zástavbě i ve volné krajině. Vyberte si model Levenhuk Blaze a spatřete více z úžasného světa kolem nás! V této sekci najdete veškeré spektivy Levenhuk.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com