Katalog produktu
Filtr

Cena

Další vlastnosti

Tlakoměry a meteostanice

Digitální a mechanické meteostanice jsou přesné a bezpečné měřicí přístroje. Používají se pro monitorování klimatu v domácím prostředí (měření teploty a vlhkosti) a také pro sledování změn atmosférického tlaku. Meteostanice přijdou také vhod v dílně nebo v kanceláři. Moderní meteostanice s venkovními senzory mohou také sledovat počasí a poskytovat online data. Mechanické meteostanice pracují v interiéru a používají tradiční měřicí přístroje včetně aneroidního (bezkapalinového) barometru, vlhkoměru, alkoholového teploměru a elektromechanických hodinek.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:
VÍCE

Kupte si domácí meteostanici v internetovém obchodě Zoom’n’Joy

Digitální domácí meteostanice je užitečným nákupem, ať už žijete ve velkém městě nebo na venkově. Poskytne vám nejen informace o teplotě vzduchu nebo počasí venku, ale také upozorní na náledí, stejně jako na velmi vysokou nebo nízkou teplotu. Meteostanice s jednou obrazovkou může být instalována uvnitř nebo venku a venkovní senzor může být umístěn ve vzdálenosti do 30 metrů od meteostanice. Tento přístroj lze použít také jako hodiny a budík. V našem katalogu naleznete domácí digitální meteostanici se třemi obrazovkami. Pracuje na stejném principu, ale s jiným designem. Stylové tělo má tři kulaté displeje: první zobrazuje počasí, druhý displej slouží pro zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu a třetí ukazuje datum a čas. Meteostanice může také zpracovávat data.

Domácí meteostanice je užitečným zařízením, které slouží také jako dekorace v interiéru. Když si kupujete domácí meteostanici, kupujete si nejen spolehlivé a přesné zařízení pro určování počasí, ale také stylové interiérové příslušenství. Nabízíme vám meteostanici Bresser National Geographic. Tato meteostanice je výsledkem spolupráce mezinárodní společnosti National Geographic a německé společnosti Bresser, která vyrábí vysoce kvalitní optické přístroje a zařízení. Meteostanice Bresser National Geographic se vyznačují vynikající kvalitou a nezaměnitelným designem.

Počasí venku už nebude pro vás nikdy žádným překvapením a vaše domácí klima budete mít rovněž stále pod kontrolou. Profesionální meteostanice mohou dokonce detekovat rychlost a směr větru, stejně jako úroveň srážek. Tyto parametry jsou obzvláště důležité, pokud se nacházíte v přírodě nebo plánujete pěší výlet. Nabízíme ke koupi různé meteostanice vysoké kvality nabízející různé funkce. Pomocí naší pohodlné nabídky na levém panelu si vyberte meteostanici podle svých osobních preferencí: s osvětlením nebo bez osvětlení, Wi-Fi, anemometr, projektor a další užitečné funkce. Tento přístroj bude skvělým dárkem pro vašeho přítele nebo příbuzného. V internetovém obchodě Zoom’n’Joy je nakupování příjemné a pohodlné.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com