Katalog produktu
Filtr

Cena

Vzdělávací sady

Vzdělávací sady si oblíbí děti i dospělí. Děti budou povzbuzovány k tomu, aby pojaly složitý svět vědy jako zajímavou a zábavnou hru. Nabízíme sady v různých vědních oborech: fyzika, biologie, chemie, mechanika, astronomie a další. Všechny sady jsou zcela bezpečné a snadno použitelné. Společně experimentujte, pěstujte rostliny a získávejte více informací o světě kolem nás.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:
VÍCE

Nabízíme širokou škálu vzdělávacích experimentálních sad pro děti

Jak představit vědu dítěti? Jaký dárek vybrat pro mladého zvědavého vědce? Kde mohu koupit zábavnou sadu optických přístrojů pro dítě nebo dospívajícího? Internetový obchod Zoom’n’Joy představuje vzdělávací sady optických přístrojů. Jsou vytvořeny proto, aby povzbudily mladé vědce ke zkoumání světa kolem sebe. Nabízíme vzdělávací experimentální sady pro děti od slavných výrobců.

Sada mikroskopu a hvězdářského dalekohledu Levenhuk LabZZ MT2 obsahuje perfektní první optické přístroje pro dítě. Mladý průzkumník se naučí základním znalostem z oblasti mikroskopie a astronomie. Tato sada obsahuje mikroskop a hvězdářský dalekohled a veškeré potřebné příslušenství pro okamžité zahájení experimentů.

Tyto přístroje vyvolávají zájem o vědu! Dítě si užije hledání hvězdokup a planet na Sluneční soustavě pomocí hvězdářského dalekohledu nebo zkoumání malých kousků listů nebo vláken kožešiny v mikroskopu. Můžete dokonce společně zkusit si připravit vlastní mikroskopické preparáty. Tellurium Levenhuk LabZZ je úžasný model pro zobrazení rotace Země a Měsíce kolem Slunce. Pomáhá dítěti pochopit, proč po noci přichází den a jak se mění jednotlivá roční období. V této části si můžete zakoupit experimentální sady pro venkovní použití i od společností Levenhuk a Bresser. Pro děti je velmi zábavné se cítit jako průzkumníci při používání multifunkčních sad optických přístrojů a různého příslušenství.

Děti si zamilují zkoumání sofistikovaného světa vědy pomocí vzdělávacích sad. V našem katalogu naleznete experimentální sady v různých vědeckých oborech pro děti všech věkových kategorií. Tyto sady zaujmou mladé průzkumníky na dlouhou dobu a přinesou jim spoustu radosti. Internetový obchod Zoom’n’Joy nabízí bohatý výběr optických přístrojů a zařízení a dalších výrobků pro děti. Na našich webových stránkách najdete vynikající hvězdářské dalekohledy, mikroskopy, binokulární dalekohledy, encyklopedie a doplňky určené speciálně pro děti. Kombinují vysoce kvalitní optické prvky a atraktivní skvělý design. Užijte si nakupování v našem internetovém obchodě!

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com