Katalog produktu
Filtr

Cena

Zvětšení, x

Průměr objektivu, mm

Další vlastnosti

Zařízení pro noční vidění

Zařízení pro noční vidění jsou velmi praktické optické přístroje pro noční pozorování. Výkonná optika umožňuje použití těchto zařízení za tmy i ve špatných světelných podmínkách. Tato zařízení zahrnují binokulární dalekohledy, monokulární dalekohledy a náhlavní modely. Zařízení pro noční vidění jsou skvělým pomocníkem pro lovce, pracovníky ochranky, záchranáře a astronomy.

Setřídit podle
Doporučené
Popularita
Cena (od nejnižší k nejvyšší)
Cena (od nejvyšší k nejnižší)
Zobrazit:

Zařízení pro noční vidění: vhodné pro lov, sledování a pozorování ve tmě

Zařízení pro noční vidění jsou nejpraktičtější optické přístroje pro noční pozorování. Optika s vysokou clonou umožňuje použití těchto přístrojů nejen za zhoršených světelných podmínek, ale také v naprosté tmě. Infračervené osvětlení je užitečné pro osvětlení objektu, když neexistují žádné jiné zdroje světla. Dva okuláry výrazně snižují namáhání očí a umožňují pohodlná a dlouhá pozorování. Poskytují také ochranu před zářivým světlem. V této části naleznete monokulární a binokulární dalekohledy pro noční vidění. Zařízení pro noční vidění umožňuje absolutně volný pohyb ve tmě.

Monokulární dalekohledy pro noční vidění jsou nejvhodnější pro pozorování s použitím stativu a pro krátká ruční pozorování. Díky svým kompaktním rozměrům vás při chůzi nezatěžují. Tyto optické přístroje mají široký rozsah zvětšení, infračervený světelný zdroj a ergonomické tělo. Zařízení pro noční vidění jsou cenově dostupné a jejich cena se příliš nemění. Můžete si také zakoupit a používat binokulární dalekohled pro noční vidění pro práci v naprosté temnotě, ale dva okuláry při pozorování představují výrazně vyšší komfort, což umožňuje provádět zdlouhavá pozorování. Vnější indikační prvky tohoto optického přístroje jsou skryty díky speciální konstrukci, což zaručuje, že zůstanete bez povšimnutí.

K dispozici jsou také náhlavní zařízení pro noční vidění, které poskytuje svobodu pohybu. Tato zařízení se připevňují na hlavu, čímž máte volné ruce. Pro komfortní orientaci v terénu není potřeba žádného zvětšení; optika poskytuje panoramatický vysoce kvalitní obraz. Na našem webu se můžete dozvědět více o zařízeních pro noční vidění, cenách vybraných modelů a zakoupit si je.

Pokud si nejste jisti, které zařízení pro noční vidění si vybrat, porovnejte několik modelů na našem webu. Jsou zde uvedeny všechny jejich specifikace a tak se můžete rozhodnout pro model, který vás nejvíce zaujme. Některá zařízení pro noční vidění umožňují během pozorování pořizovat fotografie a videa. Doporučujeme nahlédnout také do části nástrojů pro čištění optiky: toto příslušenství vám pomůže řádně ošetřovat optické prvky a prodloužit jejich životnost.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com