Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmBorse, custodie e astucci per telescopiStativy k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledů
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Aktualizované a nové speciální nabídky v online obchodě Zoom'n'Joy!

Aktualizované a nové speciální nabídky v online obchodě Zoom'n'Joy!

Vážení návštěvníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o aktualizaci našich speciálních nabídek, a že vám můžeme představit nové! Seznam našich speciálních nabídek naleznete v této části.

Mimořádná akce na barevné mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L PLUS

Ke všem nákupům mikroskopů řady Levenhuk Rainbow 50L PLUS získejte vzdělávací publikaci „Neviditelný svět“ ZDARMA. Vzdělávací publikace pro začínající pozorovatele obsahuje spoustu zajímavých faktů a barevných ilustrací.

Mimořádná akce na teleskopy Levenhuk Skyline Travel a Meade

Při nákupu jakéhokoli teleskopu série Levenhuk Skyline Travel nebo vybraných teleskopů Meade vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ ZDARMA! Začínající průzkumníci se dozví mnoho užitečných a zábavných faktů a příběhů o vesmíru, Měsíci, planetách sluneční soustavy a dalších.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman PLUS&PRO

Při nákupu jakéhokoli binokulárního dalekohledu řady Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO získejte deštník Levenhuk Star Sky Z20 ZDARMA. Vynikající deštník ze surového čínského hedvábí vás ochrání před deštěm a rozveselí vás za ošklivého počasí!

Mimořádná akce na teleskopy Levenhuk SkyMatic

Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25 zcela ZDARMA ke každému nákupu moderních teleskopů Levenhuk SkyMatic. Tento kompaktní optický nástroj má mnoho užitečných funkcí a snadno se vejde do kapsy nebo tašky.

Mimořádná akce na binokulární i monokulární dalekohledy Levenhuk Nelson

Kupte si monokulární a binokulární dalekohledy Levenhuk Nelson, a získejte ZDARMA plovoucí popruh pro binokulární dalekohledy a fotoaparáty nebo kamery Levenhuk FS10! Tento světlý doplněk zabraňuje monokulárním a binokulárním dalekohledům nebo fotoaparátům zmizet pod vodou.