Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmDržáky k hvězdářským dalekohledůmStativy k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledů
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledů
Nové výrobky Levenhuk

Nové výrobky Levenhuk

S potěšením vás můžeme informovat o nových výrobcích společnosti Levenhuk: Nové výrobky zahrnují širokou škálu nástrojů/přístrojů pro dospělé i děti.

Nová řada monokulárních dalekohledů Levenhuk Atom obsahuje optické přístroje s potaženou optikou pro pozorování v přírodě nebo na sportovním stadionu. Tato řada zahrnuje model s funkcí variabilního zvětšení:

Monokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x42
Monokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x42
Monokulární dalekohled Levenhuk Atom 10–30x30

K dispozici jsou nové modely v řadě monokulárních dětských dalekohledů Levenhuk LabZZ. Jsou určeny zejména mladým průzkumníkům světa kolem sebe:

Monokulární dalekohled Levenhuk LabZZ MC4
Monokulární dalekohled Levenhuk LabZZ MC6

Řada dětských binokulárních dalekohledů Levenhuk LabZZ má nový model. Jejich optika s Porro hranoly je vyrobena ze skla a jejich schopnosti jsou stejně dobré jako u dalekohledů ve velikosti pro dospělé:

Binokulární dalekohledy LabZZ B6

Rozsah zvětšení při pozorování se výrazně rozšířil. Nová řada Levenhuk Zeno Read obsahuje ruční lupy s LED osvětlením. Ideální volba pro práci s texty a kresbami:

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR16
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR18
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20

Řada stolních lup Levenhuk Zeno Desk obsahuje dva nové výrobky. Jsou vybaveny bifokálními čočkami a LED osvětlením. Svorky umožňují upevnění lupy na různé povrchy v dílně.

Lupa Levenhuk Zeno Desk D15
Lupa Levenhuk Zeno Desk D17
Lupa Levenhuk Zeno Desk D19

Nová lupa řady Levenhuk Vizor obsahuje 8 sad výměnných čoček se zvětšením od 2,5x do 25x, a také brýlovou obroučku a čelenku. Tento optický přístroj je určen pro klenotníky, opraváře hodinek a zdravotnický personál.

Zvětšovací brýle Levenhuk Zeno Vizor G8

Zvláštní pozornost si zaslouží řada kapesních mikroskopů Levenhuk Zeno Cash pro kontrolu papírových bankovek. Tyto kompaktní nástroje jsou vybaveny UV LED žárovkami a pomáhají při odhalování falešných bankovek na služební cestě nebo při cestě do zahraničí.

Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC4
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC6
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC8
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC10
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC12
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC14
Kapesní mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC16

Všichni vyznavači kempování a sportovního orientačního běhu přivítají dva nové kapalinou plněné armádní kompasy Levenhuk. Tyto kompasy s optickou mřížkou vám pomohou měřit vzdálenost a vykreslit trasu na mapě.

Kompas Levenhuk Army AC10
Kompas Levenhuk Army AC20