Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmBorse, custodie e astucci per telescopiStativy k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledů
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Nové výrobky značky Bresser na Zoom-n-Joy!

Nové výrobky značky Bresser na Zoom-n-Joy!

Vážení návštěvníci!

Mezi nové výrobky patří klasické refraktory jako Teleskop Bresser Classic 60/900 AZ a Teleskop Bresser Classic 70/350 AZ – vynikající volba pro první kroky v astronomii pěstované jako zájmová činnost. Vynikající řadu teleskopů Messier zastupují dva teleskopy konstrukce Maksutov a jeden refraktor – všechny teleskopy jsou instalovány na stabilní a přesné německé paralaktické montáži EQ3, která umožňuje snadné sledování noční oblohy.

Čtyři teleskopy se zajímavými názvy – Quasar, Spica, Taurus a Stellar – jsou dodávány s adaptérem na fotoaparát chytrého telefonu, který umožňuje při pozorování pořizovat snímky.

Nové binokulární dalekohledy a spektivy Bresser jsou ideální k pozorování přírody za soumraku a díky svým voděvzdorným vlastnostem i za jakýchkoli povětrnostních podmínek.

Digitální mikroskop Bresser National Geographic je vynikajícím přístrojem pro studium nebo zábavu.

Značka Bresser ale nenabízí pouze kvalitní dalekohledy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a spektivy, ale také mnoho dalších užitečných pomůcek, jako jsou fotoaparáty, lupy a meteorologické stanice.

Všechny fotoaparáty Bresser nabízejí vysoké rozlišení ve dne i v noci. Pozorovací fotoaparáty Bresser 60° 8 MP a Bresser 60° 10 MP jsou vybaveny citlivým infračerveným snímačem pohybu, který fotoaparát automaticky spouští při sebemenším pohybu. Akční kamera National Geographic vám pomůže zachytit všechna vaše dobrodružství a sledovat je znovu doma v plném HD rozlišení nebo se s nimi pochlubit svým přátelům!

Meteorologické stanice Bresser budou skvělou volbou pro každého nadšence, který chce mít vždy po ruce aktuální informace o počasí.

Již nyní najdete všechny tyto skvělé výrobky v příslušných částech našeho webu.