Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativy a monopodyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmStativy a monopody k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy a monopody pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledůOstatní příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy a monopody pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Novinky společnosti Levenhuk: Březen 2022

Novinky společnosti Levenhuk: Březen 2022

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Vítáme vás u čtení našeho měsíčního zpravodaje! Tento měsíc se zaměřujeme na úžasné novinky v nabídce našich produktů. Zároveň se zmíníme o nových obchodech a organizacích po celém světě, se kterými jsme zahájili spolupráci.

Nové výrobky

 • Levenhuk Wezzer BASE. Tato řada obsahuje meteorologická zařízení se základními funkcemi. Jedná se o modely, které monitorují hlavní mikroklimatické parametry a předpovídají možné změny počasí doma i na cestách. Tato zařízení můžete umístit kamkoli ve vašem bytě, v kanceláři, na chalupě, nebo je můžete vzít sebou na cesty.
  Další informace
 • Levenhuk Wezzer PLUS. Jedná se o řadu meteorologických zařízení s pokročilými funkcemi. Tyto meteostanice dokáží stanovit úrovně teplot a vlhkosti. Některé modely měří také atmosférický tlak, množství srážek a poskytují předpověď počasí.
  Další informace
 • Discovery Crafts. Tato řada nabízí množství speciálních lup, které jsou skvělým řešením pro každého, kdo používá optické přístroje v oblasti profesionální bižuterie, výroby a oprav hodinek a uměleckého řemesla. Většina z nich disponuje vyměnitelnou čočkou a LED osvětlením pro práci ve snížených světelných podmínkách.
  Další informace
 • Kraftmax. Alkalické baterie s vysokým výkonem a stabilitou napětí. Díky vysokému a trvanlivému výkonu jsou tyto baterie ideální pro zařízení s větší spotřebou energie, jako je například citlivá elektronika vyžadující trvanlivé a spolehlivé baterie.
  Další informace

Recenze

 • Discovery Breeze. Recenze na námořní binokulární dalekohledy: seznamte se s nástroji ve vaší sadě, jejich specifikacemi a některými speciálními funkcemi, které možná zatím neznáte.
  Podívejte se zde
 • Discovery Field. Recenze na klasické binokulární dalekohledy: vysoce kvalitní optika ze skla BK-7 s několikanásobnou reflexní vrstvou, porro hranoly. Tento model binokulárních dalekohledů je vyroben z trvanlivého a lehkého plastu. Tyto binokulární dalekohledy mají pogumovaný povrch pro snadné a stabilní držení během pozorování.
  Podívejte se zde
 • Discovery Sky. Recenze nejlepších teleskopů pro začátečníky: Teleskopy řady Discovery Sky se snadno ovládají a jejich montáž je velice jednoduchá. Díky tomu jsou perfektní pro začátečníky a středně pokročilé uživatele. Každý hvězdářský dalekohled se dodává se vzdělávací publikací „Vesmír. Neprázdná prázdnota“.
  Podívejte se zde
 • Discovery Prof DPS. Discovery Prof DPS: hotové preparáty pro profesionální mikroskopii. Vzorky jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitního optického skla, a proto se zobrazují ostře a detailně.
  Podívejte se zde
 • Discovery Basics. Řada Discovery Basics nabízí množství univerzálních nástrojů a sad pro průzkumníky. Sada obsahuje různé množství položek (od sad s pár položkami až po sady s více než deseti kusy), které byly pečlivě vyvinuty pro prozkoumávání, orientaci a pozorování.
  Podívejte se zde

Levenhuk po celém světě

Společnost Levenhuk se neustále vyvíjí a rozrůstá, proniká na nové trhy, inovuje své výrobky a stále je zlepšuje. „Levenhuk po celém světě“ – právě tam najdete nejnovější, nejdůležitější a nejzajímavější zprávy a publikace o společnosti Levenhuk z celého světa.

V současné době jsou vysoce kvalitní optické produkty Levenhuk k dispozici ve 40 zemích Evropy, Severní Ameriky a Asie.

Noví prodejci Levenhuk

Itálie: hinelson.com, cartuccedacaccia.sicilia.it, otticamoramarco.com, armeriamornago.it
Portugalsko: site.astrofoto.com.pt

Děkujeme za Vaši pozornost!

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com