Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativy a monopodyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmStativy a monopody k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy a monopody pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledůOstatní příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy a monopody pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Novinky společnosti Levenhuk: Únor 2022

Novinky společnosti Levenhuk: Únor 2022

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Zveme vás k přečtení aktuálních novinek o společnosti Levenhuk z celého světa.

Události

 • Záruka na optiku Discovery nyní 10 let! Záruční doba na optické přístroje společnosti Discovery byla prodloužena ze dvou na deset let. Vlastníci optických produktů Discovery si mohou být naprosto jistí kvalitou a spolehlivostí zařízení a také upřímností výrobce.
  Další informace

Nové výrobky

 • Levenhuk Travel. Terénní a cestovní binokulární dalekohledy založené na hranolech Porro, které jsou ideální pro lov a hlídkování v oblasti a také zkoumání krajiny a městské architektury. Všechny modely mají odolná, robustní těla a optiku se všemi antireflexními vrstvami.
  Další informace
 • Levenhuk Halo 13x PLUS. Binokulární dalekohled s nočním viděním a schopností pořizovat fotografie a nahrávat videa v kvalitě full HD. Vzdálenost viditelnosti v naprosté tmě činí až 400 metrů.
  Další informace
 • Levenhuk LabZZ B2. Tyto binokulární dalekohledy pro děti jsou dokonalými společníky pro venkovní aktivity, sporty, turismus a zkoumání světa. Jsou vyrobeny z odolného plastu potaženého pryží pro bezpečný úchop a dodávají se ve 4 živoucích barvách, které vyhoví vkusu každého.
  Další informace
 • Levenhuk LabZZ. Úžasné nové produkty pro děti a mladistvé – binokulární dalekohledy, sady pro přežití na výpravách, víceúčelové nástroje a entomologické nástroje.
  Další informace
 • Discovery Basics. Tato řada zahrnuje binokulární dalekohledy, lupy, svítilny, příslušenství a sady pro pozorování a zkoumání okolního světa a také orientaci.
  Další informace
 • Discovery Flint. Tato řada je určena speciálně pro lovce a turisty – pro ty, kteří mohou potřebovat binokulární dalekohled pro pozorování v terénu. Jedná se o klasické modely s hranoly Porro se skleněnou optikou BK-7 s více multireflexními vrstvami vyrobené z kovu.
  Další informace
 • Discovery Elbrus. Tato řada nabízí kompaktní binokulární dalekohledy pro denní pozorování a klasické binokulární dalekohledy s čočkami objektivu s velkou aperturou. Binokulární dalekohled se střešním hranolem má skleněnou optiku s několika antireflexními vrstvami na všech optických prvcích, dioptrickou korekci a twist-up očnice.
  Další informace

Recenze

 • Discovery Centi. Přehled juniorské řady mikroskopů Discovery. Podívejte se, jak jsou tyto modely uspořádané, co je součástí jejich balení a pro koho jsou vyrobené.
  Podívejte se zde
 • Discovery Micro. Malý, lehký mikroskop s atraktivním vzhledem, který může být skvělým dárkem pro začínajícího biologa. Další informace o jeho hlavních funkcích a schopnostech.
  Podívejte se zde
 • Discovery Night. Tyto přístroje s nočním viděním jsou binokulární a monokulární dalekohledy s plně potaženým optickým sklem a systémem digitálního převodníku, díky kterému dalekohled funguje skvěle v různých světelných podmínkách. V této stručné recenzi zjistíte vše o hlavních funkcích těchto zařízení.
  Podívejte se zde

Levenhuk po celém světě

Společnost Levenhuk se neustále vyvíjí a rozrůstá, proniká na nové trhy, inovuje své výrobky a stále je zlepšuje. „Levenhuk po celém světě“ – právě tam najdete nejnovější, nejdůležitější a nejzajímavější zprávy a publikace o společnosti Levenhuk z celého světa.

S potěšením vás informujeme, že jsme zahájili spolupráci s naším prvním prodejcem v Ománuhttps://astronomicalsolutions.com/. Nyní jsou naše produkty ještě dostupnější pro naše zákazníky!

V současné době jsou vysoce kvalitní optické produkty Levenhuk k dispozici ve 40 zemích Evropy, Severní Ameriky a Asie.

Další noví prodejci společnosti Levenhuk

Itálie: armeriaferraro.it, ilpescacciatore.it, eeeshop.net
Španělsko: libreriaanegon.com

Děkujeme za Vaši pozornost!

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com