Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmBorse, custodie e astucci per telescopiStativy k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledů
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Velké noviny ve světě hvězdářských dalekohledů Levenhuk! Poprvé v prodeji – hvězdářské dalekohledy Levenhuk řady Blitz BASE a Blitz PLUS!

Velké noviny ve světě hvězdářských dalekohledů Levenhuk! Poprvé v prodeji – hvězdářské dalekohledy Levenhuk řady Blitz BASE a Blitz PLUS!

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Společnost Levenhuk nedávno představila nové hvězdářské dalekohledy: řady Blitz BASE a Blitz PLUS pro začátečníky. Tyto nové produkty jsou k dispozici v našem online obchodě. Seznamte se s našimi novými produkty!

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk Blitz BASE jsou refraktory a reflektory pro začátečníky bez ohledu na věk. Umožní vám pozorovat Měsíc, planety Sluneční soustavy a jasné objekty hlubokého vesmíru. Díky azimutální montáži je používání hvězdářských dalekohledů této řady velice snadné. Veškeré potřebné příslušenství je již součástí balení.

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk Blitz PLUS také zahrnují refraktory a Newtonovy reflektory, jsou však instalované na paralaktické montáži. Tento typ montáže je vhodnější pro sledování rychle se pohybujících astronomických objektů a astrofotografii. Hvězdářské dalekohledy této řady jsou vhodné pro ambiciózní začátečníky. Dodávají se s veškerým potřebným příslušenstvím pro různé typy pozorování.

  • Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS je Newtonův reflektor se sférickým primárním zrcadlem, nainstalovaný na paralaktické montáži EQ2 a je ideální pro pozorování jasných objektů hlubokého vesmíru.
  • Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 114s PLUS je Newtonův reflektor s krátkou ohniskovou vzdáleností pro vizuální pozorování a astrofotografii. Hvězdářský dalekohled je vybaven standardním 31,75 mm (1,25”) okulárovým výtahem, který je kompatibilní s většinou dostupného příslušenství.
  • Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 114 PLUS je klasický Newtonův reflektor se sférickým primárním zrcadlem. Je vybaven paralaktickou montáží EQ4 a dodává se s obsáhlou soupravou, včetně slunečního a měsíčního filtru.
  • Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS je Newtonův reflektor s velkou aperturou, krátkou ohniskovou vzdáleností a sférickým primárním zrcadlem. Součástí balení je okulárový výtah velikosti 31,75 mm (1,25”), sluneční filtr a měsíční filtr.
  • Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS je achromatický refraktor na montáži EQ2 s klasickým 1,25” okulárovým výtahem. Je to vynikající přístroj pro pozorování pozemských objektů a vesmírného prostoru.

Upozorňujeme, že tyto a další hvězdářské dalekohledy Levenhuk mají doživotní záruku výrobce.