Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmBorse, custodie e astucci per telescopiStativy k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledů
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Společnost Levenhuk se zúčastní veletrhu Photokina 2018

Společnost Levenhuk se zúčastní veletrhu Photokina 2018

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Je nám potěšením Vás informovat o tom, že společnost Levenhuk se zúčastní veletrhu Photokina 2018, který proběhne v Kolíně, v Německu, 26. až 29. září 2018.

Naše společnost plánuje představit nejprodávanější optické vybavení známých značek, mezi které patří například Levenhuk a Meade. Tým společnosti Levenhuk neustále tvrdě pracuje na rozšiřování svých obchodních kontaktů po celém světě. V prosinci 2017 jsme oficiálně zahájili spolupráci se značkou Meade a stali jsme se jejich exkluzivním prodejcem pro východní Evropu.

V rámci prezentace našeho stánku na veletrhu Photokina 2018 si kromě nejprodávanějších modelů budete moci prohlédnout také některé absolutně nové produkty.

Nabízíme optické přístroje pro profesionály i amatéry: mikroskopy, teleskopy, binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy, lupy a příslušenství.

Společnost Levenhuk vyrábí vysoce kvalitní optické přístroje, naše nabídka zahrnuje spolehlivé produkty, které splní nároky zkušených amatérů i profesionálů. Naše široká nabídka teleskopů zahrnuje achromatické refraktory, reflektory a teleskopy typu Maksutov-Cassegrain. Naše portfolio rovněž zahrnuje biologické a digitální mikroskopy, určené speciálně pro použití v medicíně, obecně klinické praxi a laboratorním výzkumu.

Další oblastí, na kterou se specializujeme, jsou optické přístroje pro děti. Tuto oblast reprezentují mikroskopy, teleskopy a dalekohledy řady Levenhuk LabZZ a Levenhuk Rainbow. Jedná se o barevně designované a snadno použitelné produkty, optické sady a různé výzkumné přístroje, vytvořené za účelem vzdělávání dětí.

Produkty společnosti Levenhuk jsou výjimečně spolehlivé a je na ně poskytována doživotní záruka!

Zástupci společnosti Levenhuk Inc. včetně našeho CEO vás rádi přivítají u našeho stánku na veletrhu Photokina 2018 a proberou s vámi možnosti navázání partnerství.

Datum: 26.-29. září 2018.

Místo: Koelnmesse, Messepl. 1, 50679 Kolín, Německo

Stánek Levenhuk: Hala 2.1, stánek D-037.

Photokina je světově proslulý mezinárodní veletrh, který prezentuje nejnovější produkty a technologie z oblasti fotografie, videa a zobrazovací techniky. Jedná se o jediný roční obchodní veletrh optických přístrojů, na kterém se mohou spolu potkat výrobci, dodavatelé a spotřebitelé, aby zde prodávali či nakupovali nejnovější vybavení na trhu.

Levenhuk will take part in the Photokina 2018 Exhibition