Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativy a monopodyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmStativy a monopody k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy a monopody pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledů
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy a monopody pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledůDržáky k hvězdářským dalekohledům
Velká aktualizace produktové řady Levenhuk Ra

Velká aktualizace produktové řady Levenhuk Ra

Vážení zákazníci,

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o rozšíření produktové řady Levenhuk Ra. Nyní si můžete vybrat z ještě více hvězdářských dalekohledů, optických tubusů a příslušenství. Podívejte se na naše nové výrobky!

Fotodalekohled

Fotodalekohled Levenhuk Ra FT72 ED je apochromatický refraktor se spirálovým okulárovým výtahem, který poskytuje vysokou přesnost pohybu tubusu. Spolu s optikou s nízkou disperzí poskytuje extrémně ostré a vysoce kontrastní obrazy noční oblohy. Tento přístroj lze použít jako běžný hvězdářský dalekohled pro přímá pozorování. Každý přístroj je vybaven vhodným hliníkovým kufříkem pro skladování a přepravu.

Apochromatické refraktory s optikou s nízkou disperzí

Apochromatické refraktory s vysokým poměrem ohniskové vzdálenosti s karbonovým nebo hliníkových tubusem jsou vynikajícím pomocníkem pro astrofotografii. Díky efektivnímu snížení chromatických aberací může tento přístroj poskytovat ostrý a jasný obraz v celém zorném poli, což umožňuje získat velkolepé obrazy vesmírného prostoru. Karbonové tubusy se rychleji termostabilizují (dostanou se rychleji do tepelné rovnováhy s okolním prostředím), a proto jsou vhodnější pro pokročilé uživatele. Každý tubus se dodává s hliníkovým kufříkem pro skladování a přepravu.

Širokoúhlé okuláry

Tyto okuláry jsou vhodné pro ty, kteří preferují zkoumání objektů hlubokého vesmíru. Jsou také nezbytné pro pozorování nebeských objektů. Okuláry poskytují zorné pole 68°, jsou vyrobeny ze skla s antireflexní vrstvou a jsou vybaveny sklopnými gumovými očnicemi. Průměr tubusu okuláru 1,25”.

Okuláry s očním reliéfem

Okuláry řady Levenhuk Ra LER umožňují pohodlné pozorování objektů při větším zvětšení. Díky dlouhému očnímu reliéfu dokážou pokrýt celé zorné pole. Okuláry jsou vyrobeny z plně potažené optiky a jsou vybaveny sklopnými gumovými očnicemi. Průměr tubusu okuláru 1,25”.

Symetrické okuláry

Ikonický design okuláru je vhodný pro každý typ pozorování. Cenově dostupné a snadno použitelné okuláry poskytují slušnou kvalitu obrazu: obraz je ostrý a vysoce kontrastní. Plně potažené sklo; součástí je sklopná gumová očnice. Průměr tubusu okuláru 1,25”.

Zoom okulár

Tento okulár s nastavitelnou ohniskovou vzdáleností je všestranným typem okuláru hvězdářského dalekohledu. Jedná se o vhodný okulár pro případ, když nemáte jasnou představu o tom, jaký druh vesmírných objektů budete pozorovat. Je stejně účinný a snadno se používá při studiu planet a hvězdokup. Je vybaven twist-up gumovou očnicí. Průměr tubusu okuláru 1,25”.

Diagonální zrcátka

Existují dva typy modelů: Průměr tubusu okuláru 1,25” a 2”. Jsou navrženy pro použití s refraktory a čočko-zrcadlovými (katadioptrickými) hvězdářskými dalekohledy. Díky diagonálním zrcátkům se obrazy nebudou zobrazovat vzhůru nohama, jakmile začnete pozorovat pozemské objekty, i když budou horizontálně převráceny zleva doprava. Zrcátka jsou potažena vrstvou dielektrického povlaku, který chrání jejich povrch před oxidací (tj. ztmavnutí během času).

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com