Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativy a monopodyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmDržáky k hvězdářským dalekohledůmStativy a monopody k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy a monopody pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledůOstatní příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy a monopody pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledů
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Jak objednávat

Objednávka v e-shopu

Stačí si vybrat požadované zboží, stisknout tlačítko “Koupit”, vyplnit požadované údaje, zvolit způsob úhrady a potvrdit objednávku.

Objednávka po telefonu

V případech, kdy nemáte přístup k internetu nebo jen dáváte přednost objednávání po telefonu, naši asistenti prodeje rádi přijmou a zpracují Vaši objednávku.

Následně obdržíte potvrzení objednávky e-mailem.

Způsoby úhrady

Pro vaše pohodlí nabízíme několik možností úhrady:

Dobírka

Platba dobírkou je při převzetí objednaného zboží u přepravce. Výhodou je, že lze platit hotově nebo platební kartou přímo přepravci.

Platební karta

Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na webové stránky platební služby www.paypal.com. Služba umožňuje platbu kreditní nebo debetní kartou. Uživatelé služby PayPal mohou provádět rychlé online platby prostřednictvím platebních karet VISA a MASTERCARD, aniž by museli zveřejňovat své finanční nebo osobní údaje.

Hotovost

V Praze na adrese V Chotejně 700. Zde se nachází značková prodejna společnosti Levenhuk. V ní lze platit hotově při převzetí zboží.

Bankovní převod

Při zvolení platby bankovním převodem Vám stránky vygenerují platební údaje, které použijete při úhradě. Objednávka bude zpracována po připsání celé částky na náš účet. Daňový doklad Vám následně dodáme se zbožím.

Naše číslo účtu: 7581091001/5500

Chcete-li platbu uskutečnit jiným způsobem, dejte nám prosím vědět. V košíku zadejte příslušný komentář k přepravě, zavolejte nám na číslo +420 737 004 919 nebo nám zašlete e-mail.

Cena a doba doručení

 • Při objednávce nad 3000 Kč = Doprava ZDARMA v rámci EU (nevztahuje se na teleskopy řady Levenhuk RA).
 • Cena dodání zboží je 109 Kč na všechny objednávky v hodnotě do 3000 Kč, pokud jsou zasílány v rámci EU.
  Ceny za dodání zboží u objednávek, na které se nevztahuje dodání zdarma (včetně všech objednávek zasílaných mimo EU) závisí na objednaných produktech a zemi dodání. Detailní informace o nákladech na dodání zboží vám sdělí náš obchodní manažer, který vás bude kontaktovat před odesláním zboží.
 • Osobní vyzvednutí na prodejně Zoom’n’Joy na adrese V Chotejně 700/7, 102 00 Praha 102, PSČ 102 00: zdarma.

Podmínky vrácení zboží

Položku můžete do 14 dní vrátit s refundací, a to i v případě, že byla pořízena v kamenném obchodě. Peníze Vám vrátíme!

Náklady na zpětnou dopravu zboží hradí zákazník.

Nezapomeňte! Výrobek musí být zabalen v původním obalu, být neporušený a nesmí nést žádné stopy používání.

Pokud je zboží vráceno z důvodu vady, která je následně potvrzena, vrátíme vám náklady na vrácení zboží do našeho skladu. Výměna vadného zboží probíhá podle záručních podmínek určených výrobcem.

Vrácení kupní ceny se provádí stejným způsobem jako při platbě za zboží.

Postup při vrácení:

Chcete-li zboží vrátit, postupujte takto:

 1. Informujte nás o svém rozhodnutí ( +420 737 004 919 , e-mailem)

 2. Připravte zboží k vrácení.

 3. Přiložte doklad, který potvrzuje zakoupení tohoto zboží u nás. Pomůže nám identifikovat vaši objednávku.

 4. Vyplňte formulář vrácení.

 5. Zboží pečlivě zabalte.

 6. Zásilku na své náklady odešlete co nejdříve na naši adresu (V Chotejně 700/7-A, Praha 102, PSČ 102 00).

V případě, že chcete zakoupené zboží vrátit, kontaktujte nás a naši pracovníci vám jistě ochotně pomohou!

Záruka

Na všechny výrobky uvedené na webových stránkách zoom-n-joy.cz se vztahují stejné záruční podmínky, jaké poskytuje výrobce dané značky. Na všechny výrobky Levenhuk je poskytována doživotní záruka na vady materiálu a konstrukční vady (na veškeré příslušenství Levenhuk se vztahuje 2letá záruka). Zde naleznete všechny podrobnosti o doživotní záruce Levenhuk. Pro všechny produkty Discovery platí 10letá záruka (kromě příslušenství, pro které platí 2letá záruka).

Mezinárodní objednávky

Mezinárodní objednávky se expedují z hlavního skladu, případně mohou být expedovány z jakéhokoli jiného mezinárodního skladu Zoom’n’Joy. V takovém případě zůstávají poplatky za dopravu beze změny a můžeme použít jinou kurýrní službu nabízející obdobnou odhadovanou dobu doručení.

Zákazník je povinen uhradit veškerá cla a případné místní nebo jiné daně. Tyto částky mohou být splatné při dodání zákazníkovi. Společnost neodpovídá za žádné případné místní daně nebo cla, která mohou být uvalena v jiné zemi, než je Česká republika.

Příspěvek na recyklaci

V souladu se zákonem č. 542/2020 Sb. s účinností od 1. ledna 2021 vybíráme v případě prodeje vybavení obsahujícího elektronické komponenty zvláštní příspěvek na recyklaci. Více informací o tomto zákonu a o výši příspěvku naleznete na této stránce.

Budete-li mít jakékoli dotazy, kontaktujte nás:

Telefonicky na čísle: +420 737 004 919

Vyplňte tento formulář a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme.

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com