Katalog produktu
Akční kameryAstroplanetáriaLaserové dálkoměryVzdělávací sadyKompasyKapesní svítilnyZařízení pro noční viděníFotografické stativy a monopodyBrašny, kufříky a pouzdraNástroje na čištění optikyKnihy, mapy a plakátyInteraktivní planety / hvězdné oblohyBaterieOstatní
Příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Diagonální zrcátka k hvězdářským dalekohledůmHranoly k hvězdářským dalekohledůmBarlowovy čočky k hvězdářským dalekohledůmOkuláry k hvězdářským dalekohledůmDržáky k hvězdářským dalekohledůmStativy a monopody k hvězdářským dalekohledůmDigitální fotoaparáty k hvězdářským dalekohledůmAstrofotografické příslušenstvíFiltry k hvězdářským dalekohledůmObaly, pouzdra a brašny na teleskopyNástroje na čištění optiky teleskopuPlakáty, mapy a knihy o astronomiiDalší příslušenství k hvězdářským dalekohledům
Příslušenství mikroskopů
Preparáty připravené k pozorování mikroskopemExperimentální sady pro mikroskopyObjektivy pro mikroskopyOkuláry k mikroskopůmKrycí sklíčka k pozorování mikroskopemČistá sklíčka k pozorování mikroskopemDigitální fotoaparáty k mikroskopůmNástroje na čištění optiky mikroskopůPlakáty, mapy a knihy o mikroskopiiOstatní mikroskopické příslušenství
Příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Stativy a monopody pro pozorovací dalekohledyNástroje na čištění optiky pozorovacích dalekohledůOstatní příslušenství k pozorovacím dalekohledům
Příslušenství pro binokulární dalekohledy
Stativy a monopody pro binokulární dalekohledyObaly, pouzdra a brašny na binokulární dalekohledyNástroje na čištění optiky binokulárních dalekohledů

O nás

Zoom’n’Joy: prodejna optického vybavení

Zoom’n’Joy je internetový obchod a síť specializovaných maloobchodních prodejen, které se zabývají prodejem optických přístrojů a zařízení. V našich prodejnách si můžete prohlédnout („naživo“ si vyzkoušet) zboží, o které se zajímáte, a poradit se s experty na optické přístroje. Nabízíme široký výběr optických výrobků vysoké kvality od nejlepších značek: Levenhuk, Discovery, Meade, Bresser, Nikon, Celestron, Sky-Watcher a další. Na pultech našich prodejen vždy naleznete přes 40 modelů teleskopů, 30 modelů mikroskopů a 120 modelů binokulárních dalekohledů i dalších přístrojů, jako jsou monokulární laserové dálkoměry, spektivy, zařízení k nočnímu vidění a optické příslušenství.

Maloobchody Zoom’n’Joy

O internetové prodejně

zoom-n-joy.cz je internetová prodejna optických přístrojů. Náš katalog obsahuje nejširší sortiment optického zařízení: mikroskopy pro začátečníky i pro zkušené odborníky, teleskopy všech známých optických konstrukcí pro amatérské i profesionální astronomy, binokulární dalekohledy různých úprav. Na našich webových stránkách naleznete také zařízení k nočnímu vidění, lupy, laserové dálkoměry, spektivy a další zařízení. Tyto přístroje byly vyvinuty známými výrobci a jsou určeny k aktivnímu odpočinku i pro efektivní práci.

zoom-n-joy.cz se zaměřuje na prodej optických přístrojů vysoké kvality, které lze používat k práci i zábavě a jsou ideální pro vlastní použití nebo jako dárek.

Teleskopy vám odkryjí temný závoj zahalující hvězdnou oblohu a umožní vám nahlédnout do samotného srdce vesmíru, které vás ohromí svou nekonečností. Amatérští astronomové ocení licencované teleskopy známých značek jako Bresser, Levenhuk, Discovery, Meade, Celestron, Sky-Watcher a další.

Mikroskopy, s nimiž se setkáte v naší internetové prodejně, lze používat při laboratorním výzkumu a ke vzdělávacím nebo osobním účelům. Náš katalog obsahuje různé modely: monokulární, binokulární, přístrojové, vzdělávací a dětské mikroskopy.

Binokulární dalekohledy a spektivy zaujmou především cestovatele, milovníky divadla a všechny, kdo chtějí podrobně zkoumat nepatrné detaily. S pomocí těchto přístrojů budete schopni výrazným způsobem rozšířit svůj pohled na svět kolem sebe. Věděli jste, že za jasných nocí lze Mlhovinu v Andromedě nebo některé velké hvězdokupy pozorovat dokonce i průměrným triedrem?

V naší internetové prodejně zoom-n-joy.cz můžete také zakoupit různé příslušenství pro teleskopy a mikroskopy – vše, co můžete potřebovat k tomu, aby vaše optické zařízení co nejdéle dokonale fungovalo a abyste je mohli pohodlně a bezpečně uložit.

Promoakce a slevy

Naše internetová prodejna pravidelně nabízí promoakce, v jejichž rámci mohou naši zákazníci při nákupu konkrétního výrobku získat jeden nebo i několik dárků. Veškeré promo akce platí v internetové prodejně zoom-n-joy.cz i v maloobchodních prodejnách Zoom’n’Joy v České republice. Dostupnost promoakcí v dalších oblastech si můžete ověřit telefonicky.

Mimořádné slevy se neuplatňují u:

  • výrobků uvedených v kategorii Výprodej

  • výrobků s označením „Jedinečná cena“

Obchodní podmínky

Naše internetová prodejna je provozována v souladu se zákony České republiky. Nabídka výrobků je platná v rámci dne, kdy se uskuteční návštěva našich webových stránek. Seznam nabízeného zboží a jeho ceny mohou být kterýkoli den bez předchozího upozornění změněny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů

Prodejna Zoom’n’Joy zachovává důvěrnou povahu osobních údajů v plném souladu s právními předpisy České republiky.

Oznámení o duševním vlastnictví

Veškeré materiály publikované na webových stránkách zoom-n-joy.cz – mimo jiné snímky, texty a HTML kód – jsou vlastnictvím prodejny Zoom’n’Joy. Použití těchto materiálů nebo jejich publikování bez předchozího písemného souhlasu správce prodejny Zoom’n’Joy je zakázáno. Citace jsou povoleny pouze v případě, že odkazují na zdroj, a na internetu musí takové reference představovat aktivní odkazy na zdrojovou webovou stránku.

Název Zoom’n’Joy a logo Zoom’n’Joy jsou zapsané ochranné známky. Jejich používání bez písemného souhlasu správce prodejny Zoom’n’Joy je zakázáno.

Další ochranné známky, obchodní názvy a loga na webových stránkách zoom-n-joy.cz jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Obchodní zástupci a partneři

Společnost disponuje širokou sítí dealerů a přidružených subjektů. V jejich řadách rádi uvítáme i vás. Můžete si otevřít vlastní maloobchodní prodejnu Zoom’n’Joy ve svém okolí. Podrobnosti jsou uvedeny v sekci našich webových stránek nazvané Obchodní zástupci/partneři nebo se můžete obrátit na naše pracovníky.

Informace o společnosti

Úplný název: Prodejna optických přístrojů a zařízení Zoom’n’Joy

Provozovatel: Levenhuk Optics s.r.o.

Adresa provozovny: V Chotejně 700/7-A, Praha 102, PSČ 102 00

Adresa sídla: V Chotejně 700/7-A, Praha 102, PSČ 102 00

Korespondenční adresa: V Chotejně 700/7-A, Praha 102, PSČ 102 00

Fakturační adresa: V Chotejně 700/7, Praha 102, PSČ 102 00

ldentifikační údaje: IČ0:242 04 668, DIČ: CZ24204668

Telefon: +420 737 004 919

Prohlédněte si širokou nabídku optických přístrojů a příslušenství v našem kamenném obchodě! Rádi vám pomůžeme s výběrem a nákupem toho pravého produktu!

Zoom’n’Joy.cz

Adresa: V Chotejně 700/7-A, 102 00 Praha 102

Telefon: +420 737 004 919

Maloobchody Zoom-n-Joy

logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com