Katalog produktu
Speciální nabídka na hvězdářské dalekohledy Levenhuk SkyMatic

Speciální nabídka na hvězdářské dalekohledy Levenhuk SkyMatic

Získejte adaptér na chytré telefony Levenhuk A10 (v hodnotě 799.00 Kč) a příručka autora A.A. Šimbaleva “Uvidět vše!” (v hodnotě 245.00 Kč) zcela ZDARMA ke každému nákupu teleskopu Levenhuk SkyMatic.

Adaptér na chytré telefony Levenhuk A10 je velmi užitečné příslušenství pro všechny, kdo se zajímají o astrofotografii nebo pořizují snímky života v přírodě či mikrosvěta. Tento adaptér vám umožňuje instalovat na svůj teleskop, mikroskop, triedr nebo pozorovací dalekohled libovolný model chytrého telefonu. Nyní můžete pořizovat snímky Saturnových prstenců, zaznamenávat kvalitní videa divoké zvěře, zachycovat pohyby nálevníků a fotografovat řadu dalších zajímavostí. Pořízené snímky můžete okamžitě e-mailem zasílat svým přátelům nebo vkládat na Instagram!

„Vidět vše!“ je velmi užitečná příručka pro začínající astronomy; obsahuje informace o mnoha aspektech astronomie. Je napsána srozumitelným jazykem bez zbytečně mnoha technických detailů a dozvíte se z ní vše, co potřebujete vědět o svém hvězdářském dalekohledu a vesmíru obecně.

Tato nabídka platí pro následující produkty
logo
FacebookInstagramYouTubeLinkedIn
Zoom’n’Joy® is a registered trademark. © 2022 Zoom’n’Joy
© 2022 Discovery or its subsidiaries and affiliates. Discovery and related logos are trademarks of Discovery or its subsidiaries and affiliates, used under license. All rights reserved. Discovery.com